Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe, Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi
870 000 zł

Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    437 m2
  • Cena za m2:
    1 990 zł

Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi

Warszawa, Praga-Południe, Dynowska
870 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nowe Załubice, działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami
780 000 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice
  • Powierzchnia:
    2 600 m2
  • Cena za m2:
    300 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice, Kalinowa
780 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 1230m2 Białołęka ul. Poręby grunt objęty MPZP
750 000 zł

1230m2 Białołęka ul. Poręby grunt objęty MPZP

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 230 m2
  • Cena za m2:
    609 zł

1230m2 Białołęka ul. Poręby grunt objęty MPZP

Warszawa, Białołęka, Poręby
750 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Dobrzyń, Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów
700 000 zł

Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów

powiat nowodworski, Dobrzyń
  • Powierzchnia:
    2 197 m2
  • Cena za m2:
    318 zł

Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów

powiat nowodworski, Dobrzyń
700 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skierdy, Działka 2078 m² MPZP MN/U dom biznes Skierdy
649 000 zł

Działka 2078 m² MPZP MN/U dom biznes Skierdy

powiat legionowski, Skierdy
  • Powierzchnia:
    2 078 m2
  • Cena za m2:
    312 zł

Działka 2078 m² MPZP MN/U dom biznes Skierdy

powiat legionowski, Skierdy
649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Nadwiśle, Dobrze skomunikowana działka z mediami
599 000 zł

Dobrze skomunikowana działka z mediami

Warszawa, Wawer Nadwiśle
  • Powierzchnia:
    635 m2
  • Cena za m2:
    943 zł

Dobrze skomunikowana działka z mediami

Warszawa, Wawer Nadwiśle, Dzięcioła
599 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Dębina, Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy
561 400 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina
  • Powierzchnia:
    1 604 m2
  • Cena za m2:
    350 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina, Pańska
561 400 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Działka Arciechów z wstępnym podziałem
550 000 zł

Działka Arciechów z wstępnym podziałem

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    4 217 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Działka Arciechów z wstępnym podziałem

powiat wołomiński, Arciechów
550 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Olszewnica Stara, Działka na sprzedaż
517 440 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Olszewnica Stara
  • Powierzchnia:
    1 568 m2
  • Cena za m2:
    330 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Olszewnica Stara, Wiejska
517 440 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice, Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin
491 800 zł

Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
  • Powierzchnia:
    4 918 m2
  • Cena za m2:
    100 zł

Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
491 800 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.