Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
Warszawa, Włochy, Działka budowlana z WZ - Warszawa, Włochy, Serwitu
1 270 000 zł

Działka budowlana z WZ - Warszawa, Włochy, Serwitu

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    960 m2
  • Cena za m2:
    1 322 zł

Działka budowlana z WZ - Warszawa, Włochy, Serwitu

Warszawa, Włochy, Serwituty
1 270 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Media/23%VAT/ Projekt
1 200 000 zł

Media/23%VAT/ Projekt

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 200 m2
  • Cena za m2:
    545 zł

Media/23%VAT/ Projekt

Warszawa, Wawer
1 200 000 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka mieszkaniowo - usługowa
1 190 000 zł

Działka mieszkaniowo - usługowa

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    1 105 m2
  • Cena za m2:
    1 076 zł

Działka mieszkaniowo - usługowa

Marki, Struga, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego!
1 190 000 zł

Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego!

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    1 600 m2
  • Cena za m2:
    743 zł

Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego!

Warszawa, Wawer
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, Działka budowlana | WZ | 2 jednostki
1 190 000 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    1 250 m2
  • Cena za m2:
    952 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, Działka z projektem domu i prawomocnym pozwoleniem
1 117 000 zł

Działka z projektem domu i prawomocnym pozwoleniem

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    359 m2
  • Cena za m2:
    3 111 zł

Działka z projektem domu i prawomocnym pozwoleniem

Warszawa, Wola Ulrychów, Wincentego Pola
1 117 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA
1 109 950 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    14 050 m2
  • Cena za m2:
    79 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
1 109 950 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Aroniowa 1000m2 MPZP PNB Kanalizacja
1 100 000 zł

Aroniowa 1000m2 MPZP PNB Kanalizacja

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    1 000 m2
  • Cena za m2:
    1 100 zł

Aroniowa 1000m2 MPZP PNB Kanalizacja

powiat Warszawa, Warszawa, Aroniowa
1 100 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Rajszew, Działka budowlana 3379 m² I Rajszew k. Warszawy
1 100 000 zł

Działka budowlana 3379 m² I Rajszew k. Warszawy

powiat legionowski, Rajszew
  • Powierzchnia:
    3 379 m2
  • Cena za m2:
    325 zł

Działka budowlana 3379 m² I Rajszew k. Warszawy

powiat legionowski, Rajszew, Polna
1 100 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Plan Miejscowy pod usługi i produkcję asfalt media
1 090 000 zł

Plan Miejscowy pod usługi i produkcję asfalt media

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    1 120 m2
  • Cena za m2:
    973 zł

Plan Miejscowy pod usługi i produkcję asfalt media

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Mokra
1 090 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.