Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
powiat wołomiński, Czarna, Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina
1 999 000 zł

Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina

powiat wołomiński, Czarna
  • Powierzchnia:
    6 953 m2
  • Cena za m2:
    287 zł

Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina

powiat wołomiński, Czarna, Chabrowa
1 999 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Trojany, Działka na sprzedaż
1 999 000 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Trojany
  • Powierzchnia:
    11 968 m2
  • Cena za m2:
    167 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Trojany
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, DZIAŁAKA NA GROCHOWIE
1 990 000 zł

DZIAŁAKA NA GROCHOWIE

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    640 m2
  • Cena za m2:
    3 109 zł

DZIAŁAKA NA GROCHOWIE

Warszawa, Praga-Południe, Grochowska
1 990 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP
1 990 000 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    2 339 m2
  • Cena za m2:
    850 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin, Gabriela Narutowicza
1 990 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Marki - działka budowlana 2193 m²
1 973 700 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    2 193 m2
  • Cena za m2:
    900 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki, Jana Skrzetuskiego
1 973 700 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Marki - super działka budowlana 2193 m²
1 973 700 zł

Marki - super działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    2 193 m2
  • Cena za m2:
    900 zł

Marki - super działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki, Rocha Kowalskiego
1 973 700 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, działka w doskonałej lokalizacji - Marki
1 800 000 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    1 236 m2
  • Cena za m2:
    1 456 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Sprawdź >>> Działka pod inwestycje
1 750 000 zł

Sprawdź >>> Działka pod inwestycje

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    814 m2
  • Cena za m2:
    2 149 zł

Sprawdź >>> Działka pod inwestycje

Warszawa, Białołęka
1 750 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Działka na sprzedaż
1 717 980 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    7 809 m2
  • Cena za m2:
    220 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Skrzeszew, Olszankowa
1 717 980 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
1 717 980 zł

Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    7 809 m2
  • Cena za m2:
    220 zł

Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew
1 717 980 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.