Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
powiat wołomiński, Trojany, Blisko S8 | potencjał 8xdwulokalowe | PUM 1800 mkw
2 555 238 zł

Blisko S8 | potencjał 8xdwulokalowe | PUM 1800 mkw

powiat wołomiński, Trojany
  • Powierzchnia:
    10 262 m2
  • Cena za m2:
    249 zł

Blisko S8 | potencjał 8xdwulokalowe | PUM 1800 mkw

powiat wołomiński, Trojany
2 555 238 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jadwisin, Unikatowa działka z widokiem na wodę
2 500 000 zł

Unikatowa działka z widokiem na wodę

powiat legionowski, Jadwisin
  • Powierzchnia:
    1 500 m2
  • Cena za m2:
    1 666 zł

Unikatowa działka z widokiem na wodę

powiat legionowski, Jadwisin, Ogrodowa
2 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Piękna działka Warszawa Wawer Radość
2 500 000 zł

Piękna działka Warszawa Wawer Radość

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    1 684 m2
  • Cena za m2:
    1 484 zł

Piękna działka Warszawa Wawer Radość

Warszawa, Wawer Radość, Planetowa
2 500 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Małopole, Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8
2 490 000 zł

Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8

powiat wołomiński, Małopole
  • Powierzchnia:
    12 169 m2
  • Cena za m2:
    204 zł

Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8

powiat wołomiński, Małopole, Warszawska
2 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Jeziorki Południowe, Działka 0,5 ha na Ursynowie WZ na 6 lokali
2 475 000 zł

Działka 0,5 ha na Ursynowie WZ na 6 lokali

Warszawa, Ursynów Jeziorki Południowe
  • Powierzchnia:
    4 963 m2
  • Cena za m2:
    498 zł

Działka 0,5 ha na Ursynowie WZ na 6 lokali

Warszawa, Ursynów Jeziorki Południowe
2 475 000 zł
Szczegóły
Marki, Pustelnik, Działka na sprzedaż
2 246 200 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik
  • Powierzchnia:
    4 084 m2
  • Cena za m2:
    550 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik, Ks. Bp. Władysława Bandurskiego
2 246 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy, Działka na sprzedaż
2 132 000 zł

Działka na sprzedaż

Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy
  • Powierzchnia:
    3 280 m2
  • Cena za m2:
    650 zł

Działka na sprzedaż

Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy, Ks. Sylwestra Szulczyka
2 132 000 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka pod MPZP z dużym potencjałem
2 099 000 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    1 949 m2
  • Cena za m2:
    1 076 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
2 099 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, 707 m² MPZP MN/MW - DZIAŁKA INWESTYCYJNA
2 000 000 zł

707 m² MPZP MN/MW - DZIAŁKA INWESTYCYJNA

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    707 m2
  • Cena za m2:
    2 828 zł

707 m² MPZP MN/MW - DZIAŁKA INWESTYCYJNA

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Gorzelnicza
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Choszczówka, Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy
2 000 000 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka
  • Powierzchnia:
    2 173 m2
  • Cena za m2:
    920 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka, Dwusieczna
2 000 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.