Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
Warszawa, Wilanów Powsin, Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek
3 560 000 zł

Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    3 750 m2
  • Cena za m2:
    949 zł

Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek

Warszawa, Wilanów Powsin
3 560 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Anin, Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki
3 500 000 zł

Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki

Warszawa, Wawer Anin
  • Powierzchnia:
    1 500 m2
  • Cena za m2:
    2 333 zł

Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki

Warszawa, Wawer Anin
3 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U
3 500 000 zł

Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    2 445 m2
  • Cena za m2:
    1 431 zł

Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U

Warszawa, Białołęka, Ostródzka
3 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa
3 400 000 zł

Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    3 416 m2
  • Cena za m2:
    995 zł

Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa

Warszawa, Ursynów, Zatorze
3 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci, Działka pod zabudowę bliźniaczą.
3 332 250 zł

Działka pod zabudowę bliźniaczą.

Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci
  • Powierzchnia:
    4 443 m2
  • Cena za m2:
    750 zł

Działka pod zabudowę bliźniaczą.

Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci
3 332 250 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe
3 000 000 zł

Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    2 489 m2
  • Cena za m2:
    1 205 zł

Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe

Warszawa, Wilanów Powsin, Łęgowa
3 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Piękna działka w Radości
2 923 800 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    2 658 m2
  • Cena za m2:
    1 100 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
2 923 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin
2 720 000 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    2 365 m2
  • Cena za m2:
    1 150 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin, Dobrodzieja
2 720 000 zł
Szczegóły
Marki, Pustelnik, Działka na sprzedaż
2 707 100 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik
  • Powierzchnia:
    4 922 m2
  • Cena za m2:
    550 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik, Kresowa
2 707 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Działka budowlana inwestycyjna z domem
2 650 000 zł

Działka budowlana inwestycyjna z domem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    2 039 m2
  • Cena za m2:
    1 299 zł

Działka budowlana inwestycyjna z domem

Warszawa, Białołęka, Polnych Kwiatów
2 650 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.