Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
Warszawa, Wawer Nadwiśle, Dobrze skomunikowana działka z mediami
599 000 zł

Dobrze skomunikowana działka z mediami

Warszawa, Wawer Nadwiśle
  • Powierzchnia:
    635 m2
  • Cena za m2:
    943 zł

Dobrze skomunikowana działka z mediami

Warszawa, Wawer Nadwiśle, Dzięcioła
599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Unikatowa działka w Radości
9 496 300 zł

Unikatowa działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    8 633 m2
  • Cena za m2:
    1 100 zł

Unikatowa działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
9 496 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Piękna działka w Radości
2 923 800 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    2 658 m2
  • Cena za m2:
    1 100 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
2 923 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dla dewelopera
5 300 000 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 546 m2
  • Cena za m2:
    2 081 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
5 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska
1 330 000 zł

Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 050 m2
  • Cena za m2:
    648 zł

Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska

Warszawa, Wawer, Wiązowska
1 330 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Działka pod dom lub bliźniak / Asfaltowy dojazd
1 350 000 zł

Działka pod dom lub bliźniak / Asfaltowy dojazd

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    1 113 m2
  • Cena za m2:
    1 212 zł

Działka pod dom lub bliźniak / Asfaltowy dojazd

Warszawa, Wawer, Borków
1 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy, Działka na sprzedaż
2 132 000 zł

Działka na sprzedaż

Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy
  • Powierzchnia:
    3 280 m2
  • Cena za m2:
    650 zł

Działka na sprzedaż

Warszawa, Wawer Aleksandrów Pierwszy, Ks. Sylwestra Szulczyka
2 132 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Izbica, Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego
220 800 zł

Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego

powiat legionowski, Izbica
  • Powierzchnia:
    925 m2
  • Cena za m2:
    238 zł

Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego

powiat legionowski, Izbica, Zachodnia
220 800 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Kazuń-Bielany, Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu
340 000 zł

Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu

powiat nowodworski, Kazuń-Bielany
  • Powierzchnia:
    2 500 m2
  • Cena za m2:
    136 zł

Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu

powiat nowodworski, Kazuń-Bielany, Kwiatowa
340 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Skrzeszew, Usługi/Handel, tuż przy DW 631
1 490 000 zł

Skrzeszew, Usługi/Handel, tuż przy DW 631

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    9 775 m2
  • Cena za m2:
    152 zł

Skrzeszew, Usługi/Handel, tuż przy DW 631

powiat legionowski, Skrzeszew, Kościelna
1 490 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.