Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
powiat wołomiński, Marki, działka w doskonałej lokalizacji - Marki
1 800 000 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    1 236 m2
  • Cena za m2:
    1 456 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Marki - działka budowlana 2193 m²
1 973 700 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    2 193 m2
  • Cena za m2:
    900 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki, Jana Skrzetuskiego
1 973 700 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Marki - super działka budowlana 2193 m²
1 973 700 zł

Marki - super działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    2 193 m2
  • Cena za m2:
    900 zł

Marki - super działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki, Rocha Kowalskiego
1 973 700 zł
Szczegóły
Marki, Pustelnik, Działka na sprzedaż
2 246 200 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik
  • Powierzchnia:
    4 084 m2
  • Cena za m2:
    550 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik, Ks. Bp. Władysława Bandurskiego
2 246 200 zł
Szczegóły
Marki, Pustelnik, Działka na sprzedaż
2 707 100 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik
  • Powierzchnia:
    4 922 m2
  • Cena za m2:
    550 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik, Kresowa
2 707 100 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Dębina, Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy
561 400 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina
  • Powierzchnia:
    1 604 m2
  • Cena za m2:
    350 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina, Pańska
561 400 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Słupno, Działka budowlana 959 m² | Słupno gm. Radzymin
440 000 zł

Działka budowlana 959 m² | Słupno gm. Radzymin

powiat wołomiński, Słupno
  • Powierzchnia:
    959 m2
  • Cena za m2:
    458 zł

Działka budowlana 959 m² | Słupno gm. Radzymin

powiat wołomiński, Słupno, Szczęśliwa
440 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Emilianów, Produkcja, składy, magazyny, usługi
5 994 000 zł

Produkcja, składy, magazyny, usługi

powiat wołomiński, Emilianów
  • Powierzchnia:
    19 980 m2
  • Cena za m2:
    300 zł

Produkcja, składy, magazyny, usługi

powiat wołomiński, Emilianów
5 994 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nowe Załubice, działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami
780 000 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice
  • Powierzchnia:
    2 600 m2
  • Cena za m2:
    300 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice, Kalinowa
780 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jabłonna, Jabłonna - działka budowlana przy lesie
1 018 000 zł

Jabłonna - działka budowlana przy lesie

powiat legionowski, Jabłonna
  • Powierzchnia:
    1 325 m2
  • Cena za m2:
    768 zł

Jabłonna - działka budowlana przy lesie

powiat legionowski, Jabłonna
1 018 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.