Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
powiat wołomiński, Stare Załubice, Z widokiem na rzekę|Pod zabudowę|40 min od Waw-y
199 999 zł

Z widokiem na rzekę|Pod zabudowę|40 min od Waw-y

powiat wołomiński, Stare Załubice
  • Powierzchnia:
    539 m2
  • Cena za m2:
    371 zł

Z widokiem na rzekę|Pod zabudowę|40 min od Waw-y

powiat wołomiński, Stare Załubice, Mazowiecka
199 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, DZIAŁAKA NA GROCHOWIE
1 990 000 zł

DZIAŁAKA NA GROCHOWIE

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    640 m2
  • Cena za m2:
    3 109 zł

DZIAŁAKA NA GROCHOWIE

Warszawa, Praga-Południe, Grochowska
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, 707 m² MPZP MN/MW - DZIAŁKA INWESTYCYJNA
2 000 000 zł

707 m² MPZP MN/MW - DZIAŁKA INWESTYCYJNA

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    707 m2
  • Cena za m2:
    2 828 zł

707 m² MPZP MN/MW - DZIAŁKA INWESTYCYJNA

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Gorzelnicza
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi
870 000 zł

Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    437 m2
  • Cena za m2:
    1 990 zł

Działka budowlana | MPZP | Jednorodzinna | Usługi

Warszawa, Praga-Południe, Dynowska
870 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka na sprzedaż
37 350 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 245 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
37 350 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka na sprzedaż
54 200 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 084 m2
  • Cena za m2:
    50 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
54 200 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów
1 468 000 zł

Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    12 763 m2
  • Cena za m2:
    115 zł

Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów

powiat nowodworski, Czosnów, Żwirowa
1 468 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, działka leśna tylko 20 min od Warszawy
37 350 zł

działka leśna tylko 20 min od Warszawy

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 245 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

działka leśna tylko 20 min od Warszawy

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
37 350 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka leśna 1084m2 | pod Warszawą
54 200 zł

Działka leśna 1084m2 | pod Warszawą

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 084 m2
  • Cena za m2:
    50 zł

Działka leśna 1084m2 | pod Warszawą

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
54 200 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka budowlana+ działka rolna | MPZP | 12763m2
1 467 745 zł

Działka budowlana+ działka rolna | MPZP | 12763m2

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    12 763 m2
  • Cena za m2:
    115 zł

Działka budowlana+ działka rolna | MPZP | 12763m2

powiat nowodworski, Czosnów, Żwirowa
1 467 745 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.