Wyniki wyszukiwania

Ofert: 210

Zmień widok:
powiat legionowski, Cupel, Inteligentny dom nad wodą z sauną, jacuzzi, pomost
1 390 000 zł

Inteligentny dom nad wodą z sauną, jacuzzi, pomost

powiat legionowski, Cupel
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    13 900 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Inteligentny dom nad wodą z sauną, jacuzzi, pomost

powiat legionowski, Cupel, Topolowa
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Nowoczesny bliźniak | Modern House Ursynów
2 295 000 zł

Nowoczesny bliźniak | Modern House Ursynów

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    101 m2
  • Cena za m2:
    22 624 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny bliźniak | Modern House Ursynów

Warszawa, Ursynów, Cymbalistów
2 295 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Stare Załubice, Dom na sprzedaż
877 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Stare Załubice
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    8 565 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Stare Załubice, Mazowiecka
877 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Niskie koszty dzięki fotowoltaice w centrum Wawra
1 030 000 zł

Niskie koszty dzięki fotowoltaice w centrum Wawra

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    10 019 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Niskie koszty dzięki fotowoltaice w centrum Wawra

Warszawa, Wawer, Cylichowska
1 030 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Sitki, Nowoczesny dom jednorodzinny – Klembów, Sitki
750 000 zł

Nowoczesny dom jednorodzinny – Klembów, Sitki

powiat wołomiński, Sitki
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    7 292 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom jednorodzinny – Klembów, Sitki

powiat wołomiński, Sitki, Piaskowa
750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Kobiałka, Segment.Garaż. Strych 31 mkw gratis.
1 280 000 zł

Segment.Garaż. Strych 31 mkw gratis.

Warszawa, Białołęka Kobiałka
  • Powierzchnia:
    103 m2
  • Cena za m2:
    12 349 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Segment.Garaż. Strych 31 mkw gratis.

Warszawa, Białołęka Kobiałka, Mochtyńska
1 280 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Nowe Włochy, Kameralna powierzchnia biurowa do wynajęcia.
7 300 zł

Kameralna powierzchnia biurowa do wynajęcia.

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    69 zł
  • Liczba pokoi:
    10

Kameralna powierzchnia biurowa do wynajęcia.

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
7 300 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Postoliska, Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz
880 000 zł

Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz

powiat wołomiński, Postoliska
  • Powierzchnia:
    107 m2
  • Cena za m2:
    8 224 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz

powiat wołomiński, Postoliska, Domowa
880 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Dom na sprzedaż
897 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    107 m2
  • Cena za m2:
    8 326 zł

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Radzymin, Włodzimierza Tetmajera
897 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki
1 700 000 zł

Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    15 454 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki

Warszawa, Wawer Międzylesie, Pod Brzozami
1 700 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.