Wyniki wyszukiwania

Ofert: 210

Zmień widok:
Warszawa, Targówek Zacisze, Elegancki, w pełni wyposażony dom Warszawa Zacisze
1 765 000 zł

Elegancki, w pełni wyposażony dom Warszawa Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    195 m2
  • Cena za m2:
    9 032 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Elegancki, w pełni wyposażony dom Warszawa Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze, Wolbromska
1 765 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sadyba, OKAZJA!/Stara Sadyba/Taras
1 790 000 zł

OKAZJA!/Stara Sadyba/Taras

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    8 950 zł
  • Liczba pokoi:
    5

OKAZJA!/Stara Sadyba/Taras

Warszawa, Mokotów Sadyba, Iwonicka
1 790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wyględów, Wyjątkowy dom - skrajny segment, Wołoska
12 000 zł

Wyjątkowy dom - skrajny segment, Wołoska

Warszawa, Mokotów Wyględów
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    60 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Wyjątkowy dom - skrajny segment, Wołoska

Warszawa, Mokotów Wyględów, Wołoska
12 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, Dom wolnostojący o ciekawej architekturze
1 749 000 zł

Dom wolnostojący o ciekawej architekturze

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    8 745 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom wolnostojący o ciekawej architekturze

Warszawa, Wawer Międzylesie, Żonkilowa
1 749 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka
3 850 000 zł

Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    19 250 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka

Warszawa, Białołęka, Płochocińska
3 850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz, Połowa miejskiej Willi Stary Żoliborz, dwa poziomy
3 700 000 zł

Połowa miejskiej Willi Stary Żoliborz, dwa poziomy

Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    18 500 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Połowa miejskiej Willi Stary Żoliborz, dwa poziomy

Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz
3 700 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie
1 599 000 zł

Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    7 995 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie

powiat wołomiński, Kobyłka, Marii Skłodowskiej-Curie
1 599 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Dębe, Dom z linią brzegową o wysokim standardzie
7 750 000 zł

Dom z linią brzegową o wysokim standardzie

powiat legionowski, Dębe
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    38 750 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom z linią brzegową o wysokim standardzie

powiat legionowski, Dębe
7 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Zapraszam
2 550 000 zł

Zapraszam

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    12 750 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Zapraszam

Warszawa, Białołęka, Kamykowa
2 550 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Cieksyn, Dom na sprzedaż
1 500 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat nowodworski, Cieksyn
  • Powierzchnia:
    204 m2
  • Cena za m2:
    7 352 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom na sprzedaż

powiat nowodworski, Cieksyn, Kolejowa
1 500 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.