Wyniki wyszukiwania

Ofert: 210

Zmień widok:
powiat legionowski, Józefów, Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia
1 339 000 zł

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    11 624 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia

powiat legionowski, Józefów, Złota
1 339 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Błonie, Do sprzedaży segment w Bloniu
850 000 zł

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie
  • Powierzchnia:
    121 m2
  • Cena za m2:
    7 020 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie, Harcerska
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Falenica, PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA
980 000 zł

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
  • Powierzchnia:
    145 m2
  • Cena za m2:
    6 758 zł
  • Liczba pokoi:
    5

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
980 000 zł
Szczegóły
powiat wyszkowski, Dębienica, Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha
1 400 000 zł

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
  • Powierzchnia:
    282 m2
  • Cena za m2:
    4 959 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
1 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, DOM BEMOWO DUZA DZIALKA
2 000 000 zł

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    5 714 zł
  • Liczba pokoi:
    10

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo, Wojciecha Korfantego
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem
4 150 000 zł

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    698 m2
  • Cena za m2:
    5 945 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka, Stanisława Chudoby
4 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa
4 400 zł

Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    53 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa

Warszawa, Białołęka
4 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka
1 590 000 zł

Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    18 705 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka

Warszawa, Targówek, Jeleniogórska
1 590 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 4pokojowy segment z ogródkiem na rodzinnym osiedlu
995 000 zł

4pokojowy segment z ogródkiem na rodzinnym osiedlu

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    11 666 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4pokojowy segment z ogródkiem na rodzinnym osiedlu

Warszawa, Białołęka, Piknikowa
995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Pyry Leśne | Dom z potencjałem inwestycyjnym
1 450 000 zł

Pyry Leśne | Dom z potencjałem inwestycyjnym

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    90 m2
  • Cena za m2:
    16 111 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Pyry Leśne | Dom z potencjałem inwestycyjnym

Warszawa, Ursynów, Macieja Rataja
1 450 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.