Wyniki wyszukiwania

Ofert: 195

Zmień widok:
Warszawa, Wawer, Rodzinny dom z ogrodem 910 m² | Wawer | kominek |
2 060 000 zł

Rodzinny dom z ogrodem 910 m² | Wawer | kominek |

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    144 m2
  • Cena za m2:
    14 305 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Rodzinny dom z ogrodem 910 m² | Wawer | kominek |

Warszawa, Wawer
2 060 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Stanisławów Pierwszy, Profesjonalny spacer 3D
3 170 000 zł

Profesjonalny spacer 3D

powiat legionowski, Stanisławów Pierwszy
  • Powierzchnia:
    530 m2
  • Cena za m2:
    5 981 zł
  • Liczba pokoi:
    10

Profesjonalny spacer 3D

powiat legionowski, Stanisławów Pierwszy
3 170 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Postoliska, Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz
880 000 zł

Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz

powiat wołomiński, Postoliska
  • Powierzchnia:
    107 m2
  • Cena za m2:
    8 224 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz

powiat wołomiński, Postoliska, Domowa
880 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka
1 590 000 zł

Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    18 705 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka

Warszawa, Targówek, Jeleniogórska
1 590 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Cisza i zieleń przy metrze – rodzinny segment
1 950 000 zł

Cisza i zieleń przy metrze – rodzinny segment

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    12 848 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Cisza i zieleń przy metrze – rodzinny segment

Warszawa, Bielany, Prozy
1 950 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie
1 599 000 zł

Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    7 995 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie

powiat wołomiński, Kobyłka, Marii Skłodowskiej-Curie
1 599 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Karolino, Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem
1 750 000 zł

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    10 450 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino, Kwiatu Jabłoni
1 750 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,
1 250 000 zł

Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    174 m2
  • Cena za m2:
    7 183 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,

powiat wołomiński, Marki, Cicha
1 250 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Nieporęt, Dom w cenie mieszkania pod Warszawą| Blisko Zegrza
850 000 zł

Dom w cenie mieszkania pod Warszawą| Blisko Zegrza

powiat legionowski, Nieporęt
  • Powierzchnia:
    206 m2
  • Cena za m2:
    4 126 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom w cenie mieszkania pod Warszawą| Blisko Zegrza

powiat legionowski, Nieporęt
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Wawer / willa miejska na sprzedaż-połowa bliźniaka
2 499 000 zł

Wawer / willa miejska na sprzedaż-połowa bliźniaka

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    188 m2
  • Cena za m2:
    13 292 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wawer / willa miejska na sprzedaż-połowa bliźniaka

Warszawa, Wawer, Wał Miedzeszyński
2 499 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.