Wyniki wyszukiwania

Ofert: 195

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów Sadyba, OKAZJA!/Stara Sadyba/Taras
1 790 000 zł

OKAZJA!/Stara Sadyba/Taras

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    8 950 zł
  • Liczba pokoi:
    5

OKAZJA!/Stara Sadyba/Taras

Warszawa, Mokotów Sadyba, Iwonicka
1 790 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Dosin, Tylko w MLS Dom w pięknej lokalizacji nad Zalewem
789 000 zł
769 000 zł

Tylko w MLS Dom w pięknej lokalizacji nad Zalewem

powiat legionowski, Dosin
  • Powierzchnia:
    137 m2
  • Cena za m2:
    5 592 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Tylko w MLS Dom w pięknej lokalizacji nad Zalewem

powiat legionowski, Dosin, Borówkowa
789 000 zł
769 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Dom na sprzedaż
1 579 998 zł

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    357 m2
  • Cena za m2:
    4 415 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Radzymin, Zaciszna
1 579 998 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Emilianów, Przestronny dom z ogrodem | Emilianów
1 699 000 zł

Przestronny dom z ogrodem | Emilianów

powiat wołomiński, Emilianów
  • Powierzchnia:
    320 m2
  • Cena za m2:
    5 309 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Przestronny dom z ogrodem | Emilianów

powiat wołomiński, Emilianów
1 699 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Dworek po generalnym remoncie z 1934 roku
1 680 000 zł

Dworek po generalnym remoncie z 1934 roku

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    143 m2
  • Cena za m2:
    11 748 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dworek po generalnym remoncie z 1934 roku

powiat legionowski, Legionowo, Mazowiecka
1 680 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Michałów-Reginów, Dom na sprzedaż
2 100 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat legionowski, Michałów-Reginów
  • Powierzchnia:
    360 m2
  • Cena za m2:
    5 833 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

powiat legionowski, Michałów-Reginów, Warszawska
2 100 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Stanisławów Drugi, Dom Stanisławów Drugi 6 pokoi
1 850 000 zł

Dom Stanisławów Drugi 6 pokoi

powiat legionowski, Stanisławów Drugi
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    12 222 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom Stanisławów Drugi 6 pokoi

powiat legionowski, Stanisławów Drugi, Malinowa
1 850 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Zegrze, Niezwykły, nowy dom nad Zegrzem
1 995 000 zł

Niezwykły, nowy dom nad Zegrzem

powiat legionowski, Zegrze
  • Powierzchnia:
    207 m2
  • Cena za m2:
    9 637 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Niezwykły, nowy dom nad Zegrzem

powiat legionowski, Zegrze, Prof. Janusza Groszkowskiego
1 995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Dom na sprzedaż
1 799 680 zł

Dom na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    256 m2
  • Cena za m2:
    7 030 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
1 799 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, Dom wolnostojący o ciekawej architekturze
1 749 000 zł

Dom wolnostojący o ciekawej architekturze

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    8 745 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom wolnostojący o ciekawej architekturze

Warszawa, Wawer Międzylesie, Żonkilowa
1 749 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.