Wyniki wyszukiwania

Ofert: 195

Zmień widok:
powiat legionowski, Serock, Bajkowy widok na jezioro w 1 linii brzegowej
4 134 900 zł
4 100 000 zł

Bajkowy widok na jezioro w 1 linii brzegowej

powiat legionowski, Serock
  • Powierzchnia:
    210 m2
  • Cena za m2:
    19 523 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Bajkowy widok na jezioro w 1 linii brzegowej

powiat legionowski, Serock, Rybaki
4 134 900 zł
4 100 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Słupno, Dom (bliźniak) 4 sypialnie, 2 łazienki
1 200 000 zł

Dom (bliźniak) 4 sypialnie, 2 łazienki

powiat wołomiński, Słupno
  • Powierzchnia:
    117 m2
  • Cena za m2:
    10 238 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom (bliźniak) 4 sypialnie, 2 łazienki

powiat wołomiński, Słupno, Rodzinna
1 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Dom (Segment skrajny) - Warszawa Białołęka Dworska
1 735 000 zł

Dom (Segment skrajny) - Warszawa Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska
  • Powierzchnia:
    144 m2
  • Cena za m2:
    12 048 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom (Segment skrajny) - Warszawa Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Stuletnia
1 735 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dla dewelopera
5 300 000 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    400 m2
  • Cena za m2:
    13 250 zł
  • Liczba pokoi:
    15

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
5 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Elegancki, w pełni wyposażony dom Warszawa Zacisze
1 765 000 zł

Elegancki, w pełni wyposażony dom Warszawa Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    195 m2
  • Cena za m2:
    9 032 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Elegancki, w pełni wyposażony dom Warszawa Zacisze

Warszawa, Targówek Zacisze, Wolbromska
1 765 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Rezydencja 375 m2 wśród sosen – Wawer, dzi. 2500
3 400 000 zł

Rezydencja 375 m2 wśród sosen – Wawer, dzi. 2500

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    375 m2
  • Cena za m2:
    9 066 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Rezydencja 375 m2 wśród sosen – Wawer, dzi. 2500

Warszawa, Wawer Radość, Podmokła
3 400 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Słupno, Nowoczesny dom z basenem i jacuzzi
2 250 000 zł

Nowoczesny dom z basenem i jacuzzi

powiat wołomiński, Słupno
  • Powierzchnia:
    215 m2
  • Cena za m2:
    10 465 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesny dom z basenem i jacuzzi

powiat wołomiński, Słupno
2 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Ekskluzywny dom z dwoma tarasami otoczony zielenią
4 700 000 zł

Ekskluzywny dom z dwoma tarasami otoczony zielenią

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    487 m2
  • Cena za m2:
    9 643 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Ekskluzywny dom z dwoma tarasami otoczony zielenią

Warszawa, Wawer, Azaliowa
4 700 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, dom wolnostojący 172,8 m² | 6 pok | działka 1376m2
1 650 000 zł

dom wolnostojący 172,8 m² | 6 pok | działka 1376m2

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    237 m2
  • Cena za m2:
    6 959 zł
  • Liczba pokoi:
    6

dom wolnostojący 172,8 m² | 6 pok | działka 1376m2

powiat wołomiński, Radzymin, Weteranów
1 650 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Unikat/Prestiżowy Adres/Przy Nowym Mieście
5 490 000 zł

Unikat/Prestiżowy Adres/Przy Nowym Mieście

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    260 m2
  • Cena za m2:
    21 115 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Unikat/Prestiżowy Adres/Przy Nowym Mieście

Warszawa, Śródmieście, Rajców
5 490 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.