Wyniki wyszukiwania

Ofert: 195

Zmień widok:
powiat wołomiński, Marki, Dom wolnostojący, Marki, ul. Z. Nałkowskiej
1 990 000 zł

Dom wolnostojący, Marki, ul. Z. Nałkowskiej

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    204 m2
  • Cena za m2:
    9 753 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący, Marki, ul. Z. Nałkowskiej

powiat wołomiński, Marki, Zofii Nałkowskiej
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Kępa Zawadowska, piękny ogród - dwa wjazdy - działka 2100mkw
3 299 000 zł

piękny ogród - dwa wjazdy - działka 2100mkw

Warszawa, Wilanów Kępa Zawadowska
  • Powierzchnia:
    270 m2
  • Cena za m2:
    12 218 zł
  • Liczba pokoi:
    6

piękny ogród - dwa wjazdy - działka 2100mkw

Warszawa, Wilanów Kępa Zawadowska, Kwarty
3 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów
2 490 000 zł

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    13 833 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów, Fortepianowa
2 490 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nasielsk, Nasielsk do Centrum 7 min
439 000 zł

Nasielsk do Centrum 7 min

powiat nowodworski, Nasielsk
  • Powierzchnia:
    120 m2
  • Cena za m2:
    3 658 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nasielsk do Centrum 7 min

powiat nowodworski, Nasielsk, Nowa Wieś
439 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Karolino, Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem
1 750 000 zł

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    10 450 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino, Kwiatu Jabłoni
1 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsinek, Wyjątkowy dom 255m2, nowoczesny design, Wilanów
5 200 000 zł

Wyjątkowy dom 255m2, nowoczesny design, Wilanów

Warszawa, Wilanów Powsinek
  • Powierzchnia:
    255 m2
  • Cena za m2:
    20 392 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wyjątkowy dom 255m2, nowoczesny design, Wilanów

Warszawa, Wilanów Powsinek, Wiechy
5 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Wyjątkowy szeregowiec na zielonej Saskiej Kępie: i
4 500 000 zł

Wyjątkowy szeregowiec na zielonej Saskiej Kępie: i

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska
  • Powierzchnia:
    250 m2
  • Cena za m2:
    18 000 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wyjątkowy szeregowiec na zielonej Saskiej Kępie: i

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Algierska
4 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Urokliwy dom na Saskiej Kępie
3 700 000 zł

Urokliwy dom na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    21 764 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Urokliwy dom na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Algierska
3 700 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom wolnostojący, Marki ul. Srebrna, stan surowy
999 000 zł

Dom wolnostojący, Marki ul. Srebrna, stan surowy

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    251 m2
  • Cena za m2:
    3 980 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący, Marki ul. Srebrna, stan surowy

powiat wołomiński, Marki, Srebrna
999 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2
1 250 000 zł

Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    174 m2
  • Cena za m2:
    7 183 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2

powiat wołomiński, Marki, Cicha
1 250 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.