Wyniki wyszukiwania

Ofert: 195

Zmień widok:
powiat wołomiński, Arciechów, Fantasty dom w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim
1 590 000 zł

Fantasty dom w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    330 m2
  • Cena za m2:
    4 806 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Fantasty dom w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim

powiat wołomiński, Arciechów, Serocka
1 590 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Grabów, Segment w cichej części Ursynowa
1 580 000 zł

Segment w cichej części Ursynowa

Warszawa, Ursynów Grabów
  • Powierzchnia:
    144 m2
  • Cena za m2:
    10 946 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Segment w cichej części Ursynowa

Warszawa, Ursynów Grabów, Rysy
1 580 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Cieksyn, Dom na sprzedaż
1 500 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat nowodworski, Cieksyn
  • Powierzchnia:
    204 m2
  • Cena za m2:
    7 352 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom na sprzedaż

powiat nowodworski, Cieksyn, Kolejowa
1 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Rembertów, Bliźniak z pokojami na wynajem | 10% stopa zwrotu
4 500 000 zł

Bliźniak z pokojami na wynajem | 10% stopa zwrotu

Warszawa, Rembertów
  • Powierzchnia:
    415 m2
  • Cena za m2:
    10 822 zł
  • Liczba pokoi:
    32

Bliźniak z pokojami na wynajem | 10% stopa zwrotu

Warszawa, Rembertów, Mjr. Franciszka Michała Amałowicza \"Tatara\"
4 500 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kołaków, Nowoczesny, designerski dom 180 m² blisko lasu
1 249 000 zł

Nowoczesny, designerski dom 180 m² blisko lasu

powiat wołomiński, Kołaków
  • Powierzchnia:
    231 m2
  • Cena za m2:
    5 398 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Nowoczesny, designerski dom 180 m² blisko lasu

powiat wołomiński, Kołaków, Walecznych
1 249 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dla dewelopera
5 300 000 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    400 m2
  • Cena za m2:
    13 250 zł
  • Liczba pokoi:
    15

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
5 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, 6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY
5 000 000 zł

6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    375 m2
  • Cena za m2:
    13 333 zł
  • Liczba pokoi:
    12

6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY

Warszawa, Włochy, Ks. Juliana Chrościckiego
5 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Stare Załubice, Dom na sprzedaż
877 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Stare Załubice
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    8 565 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Stare Załubice, Mazowiecka
877 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Dom 225 m2 - 5 pokoi/garderoba/siłownia - Wesoła
1 899 000 zł

Dom 225 m2 - 5 pokoi/garderoba/siłownia - Wesoła

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    225 m2
  • Cena za m2:
    8 440 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom 225 m2 - 5 pokoi/garderoba/siłownia - Wesoła

Warszawa, Wesoła, Nizinna
1 899 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Borki, Dom z bala, w zgodzie z naturą
1 750 000 zł

Dom z bala, w zgodzie z naturą

powiat wołomiński, Borki
  • Powierzchnia:
    149 m2
  • Cena za m2:
    11 735 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom z bala, w zgodzie z naturą

powiat wołomiński, Borki, Kani
1 750 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.