Wyniki wyszukiwania

Ofert: 195

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów, 23 pokoje gościnne z częścia mieszkalną
9 900 000 zł

23 pokoje gościnne z częścia mieszkalną

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    882 m2
  • Cena za m2:
    11 224 zł
  • Liczba pokoi:
    22

23 pokoje gościnne z częścia mieszkalną

Warszawa, Ursynów, Puławska
9 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka
3 850 000 zł

Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    19 250 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka

Warszawa, Białołęka, Płochocińska
3 850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Dom/Warszawa/Bemowo/Lazurowa/Działka 933 m2
3 000 000 zł

Dom/Warszawa/Bemowo/Lazurowa/Działka 933 m2

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    8 571 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom/Warszawa/Bemowo/Lazurowa/Działka 933 m2

Warszawa, Bemowo, Moździerzy
3 000 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dom na sprzedaż
2 890 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    303 m2
  • Cena za m2:
    9 537 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

powiat warszawski zachodni, Łomianki
2 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Zapraszam
2 550 000 zł

Zapraszam

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    12 750 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Zapraszam

Warszawa, Białołęka, Kamykowa
2 550 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, duży dom blisko PKP Wołomin Słoneczna
999 000 zł

duży dom blisko PKP Wołomin Słoneczna

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    262 m2
  • Cena za m2:
    3 812 zł

duży dom blisko PKP Wołomin Słoneczna

powiat wołomiński, Wołomin, Karpacka
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sadyba, Przepiękny dom na Sadybie
3 890 000 zł

Przepiękny dom na Sadybie

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    293 m2
  • Cena za m2:
    13 276 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przepiękny dom na Sadybie

Warszawa, Mokotów Sadyba, Zielona
3 890 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki
2 649 000 zł

Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    11 037 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
2 649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Villa Przewodowa z kortem tenisowym!
2 860 000 zł

Villa Przewodowa z kortem tenisowym!

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    370 m2
  • Cena za m2:
    7 729 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Villa Przewodowa z kortem tenisowym!

Warszawa, Wawer, Przewodowa
2 860 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sadyba, Znakomity segment na Sadybie
1 995 000 zł

Znakomity segment na Sadybie

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    8 312 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Znakomity segment na Sadybie

Warszawa, Mokotów Sadyba, Zawojska
1 995 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.