Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1331

Zmień widok:
Warszawa, Wola Mirów, Mieszkanie na sprzedaż
1 385 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola Mirów
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    18 653 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola Mirów, Krochmalna
1 385 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, 10 już wynajętych pokoi | Metro Marymont |KW|Winda
2 580 000 zł

10 już wynajętych pokoi | Metro Marymont |KW|Winda

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    234 m2
  • Cena za m2:
    10 998 zł
  • Liczba pokoi:
    12

10 już wynajętych pokoi | Metro Marymont |KW|Winda

Warszawa, Żoliborz, Włościańska
2 580 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Duży lokal w centrum Legionowa - na wynajem
6 600 zł

Duży lokal w centrum Legionowa - na wynajem

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    154 m2
  • Cena za m2:
    42 zł

Duży lokal w centrum Legionowa - na wynajem

powiat legionowski, Legionowo, Władysława Reymonta
6 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Działka budowlana 1100 m² – Warszawa Białołęka – W
990 000 zł

Działka budowlana 1100 m² – Warszawa Białołęka – W

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 128 m2
  • Cena za m2:
    877 zł

Działka budowlana 1100 m² – Warszawa Białołęka – W

Warszawa, Białołęka, Sielska
990 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, dom wolnostojący 172,8 m² | 6 pok | działka 1376m2
1 650 000 zł

dom wolnostojący 172,8 m² | 6 pok | działka 1376m2

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    237 m2
  • Cena za m2:
    6 959 zł
  • Liczba pokoi:
    6

dom wolnostojący 172,8 m² | 6 pok | działka 1376m2

powiat wołomiński, Radzymin, Weteranów
1 650 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Bliźniak/5 pokoi/2 garaże/5min do SKM
1 099 000 zł

Bliźniak/5 pokoi/2 garaże/5min do SKM

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    6 560 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Bliźniak/5 pokoi/2 garaże/5min do SKM

powiat legionowski, Legionowo, Krakusa
1 099 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Choszczówka, Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy
2 000 000 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka
  • Powierzchnia:
    2 173 m2
  • Cena za m2:
    920 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka, Dwusieczna
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie 86 m² z loggią – Wola, Jana Kazimierza
1 790 000 zł

Mieszkanie 86 m² z loggią – Wola, Jana Kazimierza

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    20 813 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie 86 m² z loggią – Wola, Jana Kazimierza

Warszawa, Wola, Jana Kazimierza
1 790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Marymont Ruda, Las Bielański, AWF, UKSW
649 000 zł

Marymont Ruda, Las Bielański, AWF, UKSW

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    11 864 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Marymont Ruda, Las Bielański, AWF, UKSW

Warszawa, Bielany, Klaudyny
649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Muranów, 144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański
2 995 000 zł

144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański

Warszawa, Śródmieście Muranów
  • Powierzchnia:
    144 m2
  • Cena za m2:
    20 798 zł
  • Liczba pokoi:
    4

144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański

Warszawa, Śródmieście Muranów, Zygmunta Słomińskiego
2 995 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.