Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1337

Zmień widok:
Warszawa, Wola, 2 pokoje ul.Ożarowska
846 000 zł

2 pokoje ul.Ożarowska

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    17 773 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje ul.Ożarowska

Warszawa, Wola, Ożarowska
846 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U
3 500 000 zł

Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    2 445 m2
  • Cena za m2:
    1 431 zł

Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U

Warszawa, Białołęka, Ostródzka
3 500 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Aroniowa 1000m2 MPZP PNB Kanalizacja
1 100 000 zł

Aroniowa 1000m2 MPZP PNB Kanalizacja

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    1 000 m2
  • Cena za m2:
    1 100 zł

Aroniowa 1000m2 MPZP PNB Kanalizacja

powiat Warszawa, Warszawa, Aroniowa
1 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Gotowe | 53 + 30 м² ogródek | Metro 3 min
975 000 zł

Gotowe | 53 + 30 м² ogródek | Metro 3 min

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    18 313 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe | 53 + 30 м² ogródek | Metro 3 min

Warszawa, Bemowo, Szeligowska
975 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sadyba, Duże trzypokojowe mieszkanie na Sadybie-wynajem.
4 000 zł

Duże trzypokojowe mieszkanie na Sadybie-wynajem.

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    44 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Duże trzypokojowe mieszkanie na Sadybie-wynajem.

Warszawa, Mokotów Sadyba
4 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami
799 000 zł

Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    11 973 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami

powiat piaseczyński, Piaseczno, Owocowy Sad
799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Północne, Doskonała lokalizacja | Idealny zakup inwestycyjny
1 150 000 zł

Doskonała lokalizacja | Idealny zakup inwestycyjny

Warszawa, Śródmieście Północne
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    25 000 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Doskonała lokalizacja | Idealny zakup inwestycyjny

Warszawa, Śródmieście Północne, Smolna
1 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Piękne mieszkanie | Blisko centrum Warszawy
1 150 000 zł

Piękne mieszkanie | Blisko centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    25 000 zł

Piękne mieszkanie | Blisko centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Smolna
1 150 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, 3 pokoje z aneksem, balkonem atrakcyjna cena
699 000 zł

3 pokoje z aneksem, balkonem atrakcyjna cena

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    11 095 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje z aneksem, balkonem atrakcyjna cena

powiat piaseczyński, Piaseczno, Okulickiego
699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na wynajem
3 900 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    148 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Śródmieście, Wiejska
3 900 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.