Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1337

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów Pyry, Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów
13 680 zł

Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów

Warszawa, Ursynów Pyry
  • Powierzchnia:
    360 m2
  • Cena za m2:
    38 zł

Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów

Warszawa, Ursynów Pyry, Puławska
13 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Prestiżowe Studio przy Metrze Daszyńskiego
1 320 000 zł

Prestiżowe Studio przy Metrze Daszyńskiego

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    36 768 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Prestiżowe Studio przy Metrze Daszyńskiego

Warszawa, Wola, Prosta
1 320 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 3 pokoje z balkonem na Białołęce
3 000 zł

3 pokoje z balkonem na Białołęce

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    45 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje z balkonem na Białołęce

Warszawa, Białołęka, Geodezyjna
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów
2 399 000 zł

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    23 990 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogrodem Wilanów

Warszawa, Wilanów Zawady
2 399 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, 240m2, mieszkanie do remontu, Mokotów, Sułkowicka
3 800 000 zł

240m2, mieszkanie do remontu, Mokotów, Sułkowicka

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    15 833 zł
  • Liczba pokoi:
    7

240m2, mieszkanie do remontu, Mokotów, Sułkowicka

Warszawa, Mokotów, Sułkowicka
3 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sadyba, Umeblowane 3 pokoje z balkonem i piwnicą | Mokotów
730 000 zł

Umeblowane 3 pokoje z balkonem i piwnicą | Mokotów

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    13 428 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Umeblowane 3 pokoje z balkonem i piwnicą | Mokotów

Warszawa, Mokotów Sadyba, Bolesława Limanowskiego
730 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mieszkanie na wynajem
3 800 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    70 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Mokotów, Bobrowiecka
3 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
2 130 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    23 049 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Ptasia
2 130 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sielce, Penthouse | Mokotów | Łazienki Królewskie
7 550 000 zł

Penthouse | Mokotów | Łazienki Królewskie

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    207 m2
  • Cena za m2:
    36 473 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Penthouse | Mokotów | Łazienki Królewskie

Warszawa, Mokotów Sielce, Iwicka
7 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
1 870 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    21 011 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Wilcza
1 870 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.