Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Dwa balkony / Widok na centrum / Stacja Wola
1 690 000 zł

Dwa balkony / Widok na centrum / Stacja Wola

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    19 621 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwa balkony / Widok na centrum / Stacja Wola

Warszawa, Wola, Gumińska
1 690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Po generalnym remoncie – gotowe do zamieszkania
944 000 zł

Po generalnym remoncie – gotowe do zamieszkania

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    16 503 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Po generalnym remoncie – gotowe do zamieszkania

Warszawa, Mokotów, Czerniakowska
944 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Wola / Bemowo / nowe / 2 pokoje / najem
3 600 zł

Wola / Bemowo / nowe / 2 pokoje / najem

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    69 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wola / Bemowo / nowe / 2 pokoje / najem

Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich
3 600 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Stanisławów Drugi, Dom Stanisławów Drugi 6 pokoi
1 850 000 zł

Dom Stanisławów Drugi 6 pokoi

powiat legionowski, Stanisławów Drugi
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    12 222 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom Stanisławów Drugi 6 pokoi

powiat legionowski, Stanisławów Drugi, Malinowa
1 850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Odebrane i Gotowe do Aranżacji ! Dwustronne
1 880 000 zł

Odebrane i Gotowe do Aranżacji ! Dwustronne

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    98 m2
  • Cena za m2:
    19 086 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Odebrane i Gotowe do Aranżacji ! Dwustronne

Warszawa, Wola, Gumińska
1 880 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Trojany, Blisko S8 | potencjał 8xdwulokalowe | PUM 1800 mkw
2 555 238 zł

Blisko S8 | potencjał 8xdwulokalowe | PUM 1800 mkw

powiat wołomiński, Trojany
  • Powierzchnia:
    10 262 m2
  • Cena za m2:
    249 zł

Blisko S8 | potencjał 8xdwulokalowe | PUM 1800 mkw

powiat wołomiński, Trojany
2 555 238 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sadyba, Mokotów Park – elegancki 2pok apartament z garażem
950 000 zł

Mokotów Park – elegancki 2pok apartament z garażem

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    19 308 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mokotów Park – elegancki 2pok apartament z garażem

Warszawa, Mokotów Sadyba, Bernardyńska
950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie
730 000 zł

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    11 300 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Gościniec
730 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Solec, Apartament klasy premium w centrum Warszawy
6 150 000 zł

Apartament klasy premium w centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Solec
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    25 625 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Apartament klasy premium w centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Solec, Czerniakowska
6 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Dwustronne Zabudowany Balkon 7,5m2 CH Promenada
835 000 zł

Dwustronne Zabudowany Balkon 7,5m2 CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    15 651 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwustronne Zabudowany Balkon 7,5m2 CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe, Stanisława Mikołajczyka
835 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.