Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Białołęka, Premium Point, 2 pokoje, do wprowadzenia
785 000 zł

Premium Point, 2 pokoje, do wprowadzenia

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    14 811 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Premium Point, 2 pokoje, do wprowadzenia

Warszawa, Białołęka, Topolowa
785 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Wyjątkowy Apartament Rodzinny – Przestrzeń, Cisza
3 363 000 zł

Wyjątkowy Apartament Rodzinny – Przestrzeń, Cisza

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    125 m2
  • Cena za m2:
    26 904 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wyjątkowy Apartament Rodzinny – Przestrzeń, Cisza

powiat Warszawa, Warszawa, Raduńska
3 363 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Stara Ochota, Dwa pokoje w doskonałej lokalizacji na starej Och
610 000 zł

Dwa pokoje w doskonałej lokalizacji na starej Och

Warszawa, Ochota Stara Ochota
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    16 052 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwa pokoje w doskonałej lokalizacji na starej Och

Warszawa, Ochota Stara Ochota, Aleje Jerozolimskie
610 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Kawalerka w kameralnym budynku na Zaciszu
2 200 zł

Kawalerka w kameralnym budynku na Zaciszu

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    20 m2
  • Cena za m2:
    110 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka w kameralnym budynku na Zaciszu

Warszawa, Targówek Zacisze, Mroźna
2 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Dom na sprzedaż
1 799 680 zł

Dom na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    256 m2
  • Cena za m2:
    7 030 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
1 799 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Lokal na sprzedaż
1 799 680 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    256 m2
  • Cena za m2:
    7 030 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
1 799 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Lokal na sprzedaż
1 799 680 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    256 m2
  • Cena za m2:
    7 030 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
1 799 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Centrum
990 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Centrum

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    19 800 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Centrum

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Wólka Węglowa, Duży ogród, parking, blisko natury, metro 5 min
580 000 zł

Duży ogród, parking, blisko natury, metro 5 min

Warszawa, Bielany Wólka Węglowa
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    18 770 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Duży ogród, parking, blisko natury, metro 5 min

Warszawa, Bielany Wólka Węglowa, Wólczyńska
580 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Gotowe 3 pok do wejścia z ogródkiem tuż przy lesie
1 150 000 zł

Gotowe 3 pok do wejścia z ogródkiem tuż przy lesie

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    18 253 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe 3 pok do wejścia z ogródkiem tuż przy lesie

Warszawa, Białołęka, Czeremchowa
1 150 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.