Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Wawer, Bezczynszowe 3 pokoje 60 m² z ogrodem 84 m² |Wawer
999 000 zł

Bezczynszowe 3 pokoje 60 m² z ogrodem 84 m² |Wawer

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    59 m2
  • Cena za m2:
    16 666 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bezczynszowe 3 pokoje 60 m² z ogrodem 84 m² |Wawer

Warszawa, Wawer, Przylaszczkowa
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Solec, Mieszkanie 2 pok. | Solec | balkon |winda
887 700 zł

Mieszkanie 2 pok. | Solec | balkon |winda

Warszawa, Śródmieście Solec
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    24 900 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie 2 pok. | Solec | balkon |winda

Warszawa, Śródmieście Solec, Ludna
887 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Filtry, 2 pokoje w centrum Warszawy|CISZA, ZIELEŃ, BALKON|
999 999 zł

2 pokoje w centrum Warszawy|CISZA, ZIELEŃ, BALKON|

Warszawa, Ochota Filtry
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    21 114 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje w centrum Warszawy|CISZA, ZIELEŃ, BALKON|

Warszawa, Ochota Filtry, Nowogrodzka
999 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, 47 m² w budynku 2025 • Parking •Wysoki standard
4 900 zł

47 m² w budynku 2025 • Parking •Wysoki standard

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    103 zł
  • Liczba pokoi:
    2

47 m² w budynku 2025 • Parking •Wysoki standard

Warszawa, Praga-Północ, Namysłowska
4 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Pyry, 2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park
635 000 zł

2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park

Warszawa, Ursynów Pyry
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    11 715 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park

Warszawa, Ursynów Pyry, Kajakowa
635 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Rodzinny dom z ogrodem 910 m² | Wawer | kominek |
2 060 000 zł

Rodzinny dom z ogrodem 910 m² | Wawer | kominek |

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    144 m2
  • Cena za m2:
    14 305 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Rodzinny dom z ogrodem 910 m² | Wawer | kominek |

Warszawa, Wawer
2 060 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, POZWÓL SIĘ ZASKOCZYĆ LUKSUSEM I WIDOKIEM
1 450 000 zł

POZWÓL SIĘ ZASKOCZYĆ LUKSUSEM I WIDOKIEM

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    22 039 zł
  • Liczba pokoi:
    2

POZWÓL SIĘ ZASKOCZYĆ LUKSUSEM I WIDOKIEM

Warszawa, Wilanów, Prymasa Augusta Hlonda
1 450 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, Dom wolnostojący o ciekawej architekturze
1 749 000 zł

Dom wolnostojący o ciekawej architekturze

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    8 745 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom wolnostojący o ciekawej architekturze

Warszawa, Wawer Międzylesie, Żonkilowa
1 749 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin
3 800 zł

Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    58 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin

Warszawa, Ursynów, Braci Wagów
3 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Jasne 3-pokoje | Stary Mokotów | kamienica | 65 m²
1 469 000 zł

Jasne 3-pokoje | Stary Mokotów | kamienica | 65 m²

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    22 513 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Jasne 3-pokoje | Stary Mokotów | kamienica | 65 m²

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Olszewska
1 469 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.