Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1343

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na Powiślu z pięknym widokiem
720 000 zł

Mieszkanie na Powiślu z pięknym widokiem

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    18 828 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na Powiślu z pięknym widokiem

Warszawa, Śródmieście, Fabryczna
720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Antresola-Las Kabacki-300m do metra
840 000 zł

Antresola-Las Kabacki-300m do metra

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    18 421 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Antresola-Las Kabacki-300m do metra

Warszawa, Ursynów Kabaty, Ekologiczna
840 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, 2 pokoje z balkonem od południa | Wilanów | garaż
997 000 zł

2 pokoje z balkonem od południa | Wilanów | garaż

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    20 214 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje z balkonem od południa | Wilanów | garaż

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
997 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów
1 999 000 zł

Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    19 206 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów

Warszawa, Bemowo
1 999 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik
1 800 000 zł

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    21 663 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

powiat Warszawa, Warszawa, Jana Pawła Woronicza
1 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Apartament 3 pokoje 92 m² + ogródek 9 m² + garaż
1 920 000 zł

Apartament 3 pokoje 92 m² + ogródek 9 m² + garaż

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    20 921 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament 3 pokoje 92 m² + ogródek 9 m² + garaż

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
1 920 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, 3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo
919 000 zł
899 000 zł

3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    13 559 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Jana Blatona
919 000 zł
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Warszawa Powiśle 115 m2 na biuro hostel mieszkanie
10 000 zł

Warszawa Powiśle 115 m2 na biuro hostel mieszkanie

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    86 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Warszawa Powiśle 115 m2 na biuro hostel mieszkanie

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Oboźna
10 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nowe Grabie, Mieszkanie 3pok, 92m2 strych 54m2 Nowe Grabie
789 000 zł

Mieszkanie 3pok, 92m2 strych 54m2 Nowe Grabie

powiat wołomiński, Nowe Grabie
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    8 537 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3pok, 92m2 strych 54m2 Nowe Grabie

powiat wołomiński, Nowe Grabie, Księdza Zygmunta Krysztopy
789 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie na sprzedaż
839 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    15 565 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola, Smocza
839 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.