Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1343

Zmień widok:
Warszawa, Wilanów, Dom z basenem 290 m2 Wilanow 6 pokoi ogród garaż
29 900 zł

Dom z basenem 290 m2 Wilanow 6 pokoi ogród garaż

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    290 m2
  • Cena za m2:
    103 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom z basenem 290 m2 Wilanow 6 pokoi ogród garaż

Warszawa, Wilanów, Komfortowa
29 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO
4 990 000 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    2 376 m2
  • Cena za m2:
    2 100 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO

Warszawa, Bielany, Abecadło
4 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 3 pok. przy kanałku Żerańskim z dużym ogródkiem| 2
845 000 zł

3 pok. przy kanałku Żerańskim z dużym ogródkiem| 2

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    15 898 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pok. przy kanałku Żerańskim z dużym ogródkiem| 2

Warszawa, Białołęka, Warzelnicza
845 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, 2 pokoje, duże okna, ogródek, garaż, piwnica
699 000 zł

2 pokoje, duże okna, ogródek, garaż, piwnica

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    14 955 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje, duże okna, ogródek, garaż, piwnica

Warszawa, Wawer, Czeladnicza
699 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Duży lokal usługowy w ścisłym centrum Legionowa
899 000 zł

Duży lokal usługowy w ścisłym centrum Legionowa

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    154 m2
  • Cena za m2:
    5 815 zł

Duży lokal usługowy w ścisłym centrum Legionowa

powiat legionowski, Legionowo, Władysława Reymonta
899 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Dobrzyń, Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów
700 000 zł

Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów

powiat nowodworski, Dobrzyń
  • Powierzchnia:
    2 197 m2
  • Cena za m2:
    318 zł

Wyjątkowa działka na sprzedaż - Dobrzyń gm.Czosnów

powiat nowodworski, Dobrzyń
700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Gotowe do wprowadzenia | Garaż | Ostatnie piętro
1 250 000 zł

Gotowe do wprowadzenia | Garaż | Ostatnie piętro

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    21 716 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Gotowe do wprowadzenia | Garaż | Ostatnie piętro

Warszawa, Wilanów Zawady
1 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lwowska – gotowy lokal na biznes
2 500 000 zł

Lwowska – gotowy lokal na biznes

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    31 733 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Lwowska – gotowy lokal na biznes

Warszawa, Śródmieście, Lwowska
2 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu
999 000 zł

4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    11 794 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu

Warszawa, Praga-Południe, Janusza Meissnera
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Biznesowa lokalizacja – Lwowska
11 500 zł

Biznesowa lokalizacja – Lwowska

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    145 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Biznesowa lokalizacja – Lwowska

Warszawa, Śródmieście, Lwowska
11 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.