Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1343

Zmień widok:
powiat legionowski, Skubianka, Piękna - OKAZJA - działka pod budowę mieszkalną
934 000 zł

Piękna - OKAZJA - działka pod budowę mieszkalną

powiat legionowski, Skubianka
  • Powierzchnia:
    5 486 m2
  • Cena za m2:
    170 zł

Piękna - OKAZJA - działka pod budowę mieszkalną

powiat legionowski, Skubianka, Piękna
934 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!
7 500 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    91 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy, Lechicka
7 500 zł
Szczegóły
1 595 000 zł
1 495 000 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    14 656 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy, Lechicka
1 595 000 zł
1 495 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, 4 - pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny!
899 000 zł

4 - pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny!

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    11 491 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 - pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny!

powiat piaseczyński, Piaseczno, Młynarska
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, loggia | garderoba | parking
3 700 zł

loggia | garderoba | parking

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    72 zł
  • Liczba pokoi:
    3

loggia | garderoba | parking

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Kobielska
3 700 zł
Szczegóły
8 500 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    83 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy, Lechicka
8 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Apartament premium Stara Miłosna gotowy do zamiesz
2 399 999 zł

Apartament premium Stara Miłosna gotowy do zamiesz

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    166 m2
  • Cena za m2:
    14 434 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament premium Stara Miłosna gotowy do zamiesz

Warszawa, Wesoła, Fabryczna
2 399 999 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Małopole, Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8
2 490 000 zł

Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8

powiat wołomiński, Małopole
  • Powierzchnia:
    12 169 m2
  • Cena za m2:
    204 zł

Przemysłowa, mpzp, dojazd asfaltem, serwisówka S8

powiat wołomiński, Małopole, Warszawska
2 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Do wynajęcia kameralny lokal użytkowy 29,6 (sauna)
1 600 zł

Do wynajęcia kameralny lokal użytkowy 29,6 (sauna)

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    29 m2
  • Cena za m2:
    54 zł

Do wynajęcia kameralny lokal użytkowy 29,6 (sauna)

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Włodarzewska
1 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam
1 095 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    16 590 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam

Warszawa, Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
1 095 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.