Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1343

Zmień widok:
Warszawa, Bielany, NA BIELANACH MIESZKANIE Z GARAŻEM NA WYNAJEM!
3 300 zł

NA BIELANACH MIESZKANIE Z GARAŻEM NA WYNAJEM!

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    117 zł
  • Liczba pokoi:
    1

NA BIELANACH MIESZKANIE Z GARAŻEM NA WYNAJEM!

Warszawa, Bielany, Rodziny Połanieckich
3 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Koło, Mieszkanie w historycznej zabudowie osiedla Koło
699 000 zł

Mieszkanie w historycznej zabudowie osiedla Koło

Warszawa, Wola Koło
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    17 475 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie w historycznej zabudowie osiedla Koło

Warszawa, Wola Koło, Antoniego Dobiszewskiego
699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przestronne 3 pokoje z parkingiem | Mokotów Stegny
3 200 zł

Przestronne 3 pokoje z parkingiem | Mokotów Stegny

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    49 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne 3 pokoje z parkingiem | Mokotów Stegny

Warszawa, Mokotów, Kazimierza Kuratowskiego
3 200 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Nieporęt, Działka budowlano-rekreacyjna w gminie Nieporęt
470 000 zł

Działka budowlano-rekreacyjna w gminie Nieporęt

powiat legionowski, Nieporęt
  • Powierzchnia:
    1 122 m2
  • Cena za m2:
    418 zł

Działka budowlano-rekreacyjna w gminie Nieporęt

powiat legionowski, Nieporęt, Maciejki
470 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Biuro ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka
7 900 zł

Biuro ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    94 zł

Biuro ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka

Warszawa, Śródmieście Południowe, Mokotowska
7 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Mieszkanie ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka
7 900 zł

Mieszkanie ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    94 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka

Warszawa, Śródmieście Południowe, Mokotowska
7 900 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Słoneczny bliźniak Wawer ul. Dzięcioła
1 599 000 zł

Słoneczny bliźniak Wawer ul. Dzięcioła

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    157 m2
  • Cena za m2:
    10 120 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Słoneczny bliźniak Wawer ul. Dzięcioła

powiat Warszawa, Warszawa
1 599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Mieszkanie na sprzedaż
480 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    2 000 zł
  • Liczba pokoi:
    16

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ
480 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Niepodległości, 2 pokoje, balkon, cegła, winda.
850 000 zł

Niepodległości, 2 pokoje, balkon, cegła, winda.

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    14 166 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Niepodległości, 2 pokoje, balkon, cegła, winda.

Warszawa, Mokotów, Aleja Niepodległości
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Gotowe 2 pokoje |Metro|Kamienica| Winda |
1 139 000 zł

Gotowe 2 pokoje |Metro|Kamienica| Winda |

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    18 983 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Gotowe 2 pokoje |Metro|Kamienica| Winda |

Warszawa, Wola, Wolska
1 139 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.