Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe, Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte
1 065 000 zł

Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    18 371 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte

Warszawa, Praga-Południe, Mińska
1 065 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Postoliska, Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz
880 000 zł

Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz

powiat wołomiński, Postoliska
  • Powierzchnia:
    107 m2
  • Cena za m2:
    8 224 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dom 80m2 z garażem Postoliska gm Tłuszcz

powiat wołomiński, Postoliska, Domowa
880 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, 3 POKOJE NA WYNAJEM! BIELANY! GARAŻ!
5 000 zł

3 POKOJE NA WYNAJEM! BIELANY! GARAŻ!

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    78 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 POKOJE NA WYNAJEM! BIELANY! GARAŻ!

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
5 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, | 2 pokoje | Ogród 20 m² | Obok Metra Imielin
760 000 zł

| 2 pokoje | Ogród 20 m² | Obok Metra Imielin

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    13 475 zł
  • Liczba pokoi:
    2

| 2 pokoje | Ogród 20 m² | Obok Metra Imielin

Warszawa, Ursynów, Stanisława Kulczyńskiego
760 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród
2 280 000 zł

Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    14 250 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Jakubowska
2 280 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, NA BIELANACH MIESZKANIE Z GARAŻEM NA WYNAJEM!
3 300 zł

NA BIELANACH MIESZKANIE Z GARAŻEM NA WYNAJEM!

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    117 zł
  • Liczba pokoi:
    1

NA BIELANACH MIESZKANIE Z GARAŻEM NA WYNAJEM!

Warszawa, Bielany, Rodziny Połanieckich
3 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Koło, Mieszkanie w historycznej zabudowie osiedla Koło
699 000 zł

Mieszkanie w historycznej zabudowie osiedla Koło

Warszawa, Wola Koło
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    17 475 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie w historycznej zabudowie osiedla Koło

Warszawa, Wola Koło, Antoniego Dobiszewskiego
699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przestronne 3 pokoje z parkingiem | Mokotów Stegny
3 200 zł

Przestronne 3 pokoje z parkingiem | Mokotów Stegny

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    49 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne 3 pokoje z parkingiem | Mokotów Stegny

Warszawa, Mokotów, Kazimierza Kuratowskiego
3 200 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Nieporęt, Działka budowlano-rekreacyjna w gminie Nieporęt
470 000 zł

Działka budowlano-rekreacyjna w gminie Nieporęt

powiat legionowski, Nieporęt
  • Powierzchnia:
    1 122 m2
  • Cena za m2:
    418 zł

Działka budowlano-rekreacyjna w gminie Nieporęt

powiat legionowski, Nieporęt, Maciejki
470 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Biuro ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka
7 900 zł

Biuro ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    94 zł

Biuro ul. Mokotowska | Marmurowa łazienka

Warszawa, Śródmieście Południowe, Mokotowska
7 900 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.