Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Wola Ulrychów, Lokal na wynajem
12 900 zł

Lokal na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    230 m2
  • Cena za m2:
    56 zł

Lokal na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów, Nakielska
12 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, Całe piętro na wynajem
25 800 zł

Całe piętro na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    473 m2
  • Cena za m2:
    54 zł

Całe piętro na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów, Nakielska
25 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, Całe piętro na wynajem, przestronna przestrzeń
12 900 zł

Całe piętro na wynajem, przestronna przestrzeń

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    230 m2
  • Cena za m2:
    56 zł

Całe piętro na wynajem, przestronna przestrzeń

Warszawa, Wola Ulrychów, Nakielska
12 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służewiec, Mokotów | 55 m² | 2 pokoje z potencjałem 3.
1 150 000 zł

Mokotów | 55 m² | 2 pokoje z potencjałem 3.

Warszawa, Mokotów Służewiec
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    20 909 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mokotów | 55 m² | 2 pokoje z potencjałem 3.

Warszawa, Mokotów Służewiec, Bokserska
1 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, Lokal na wynajem
12 900 zł

Lokal na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    203 m2
  • Cena za m2:
    63 zł

Lokal na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów, Nakielska
12 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 2 pok./kamienica po remoncie/mieszkanie do remontu
649 000 zł

2 pok./kamienica po remoncie/mieszkanie do remontu

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    15 452 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok./kamienica po remoncie/mieszkanie do remontu

Warszawa, Praga-Południe, Stanisława Augusta
649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Cisza i zieleń przy metrze – rodzinny segment
1 950 000 zł

Cisza i zieleń przy metrze – rodzinny segment

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    12 848 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Cisza i zieleń przy metrze – rodzinny segment

Warszawa, Bielany, Prozy
1 950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, Ładne i wygodne 74 m2 z garażem
1 059 000 zł

Ładne i wygodne 74 m2 z garażem

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    14 388 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Ładne i wygodne 74 m2 z garażem

Warszawa, Ursus, Kolorowa
1 059 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Funkcjonalne mieszkanie blisko stacji metra
2 900 zł

Funkcjonalne mieszkanie blisko stacji metra

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    78 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Funkcjonalne mieszkanie blisko stacji metra

Warszawa, Wola, Górczewska
2 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka
1 590 000 zł

Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    18 705 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom Wolnostojący Działka 412m2 Ślepa Uliczka

Warszawa, Targówek, Jeleniogórska
1 590 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.