Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Północ, Kawalerka na wynajem – ul. Jagiellońska 62
2 600 zł

Kawalerka na wynajem – ul. Jagiellońska 62

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    24 m2
  • Cena za m2:
    106 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka na wynajem – ul. Jagiellońska 62

Warszawa, Praga-Północ, Jagiellońska
2 600 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie
1 599 000 zł

Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    7 995 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący, centrum Kobyłki, M. Skłod- Curie

powiat wołomiński, Kobyłka, Marii Skłodowskiej-Curie
1 599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Biuro z witrynami. Złota 79, Warszawa Wola.
6 924 zł

Biuro z witrynami. Złota 79, Warszawa Wola.

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    108 zł

Biuro z witrynami. Złota 79, Warszawa Wola.

Warszawa, Wola
6 924 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Działka budowlana – ul. Garncarska, W-wa Radość
2 919 150 zł

Działka budowlana – ul. Garncarska, W-wa Radość

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 925 m2
  • Cena za m2:
    998 zł

Działka budowlana – ul. Garncarska, W-wa Radość

Warszawa, Wawer
2 919 150 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Przestronne 3 pokoje - 63,50 m -Legionowo
569 760 zł

Przestronne 3 pokoje - 63,50 m -Legionowo

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    8 378 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne 3 pokoje - 63,50 m -Legionowo

powiat legionowski, Legionowo, Władysława Broniewskiego
569 760 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Salon, 3 sypialnie, balkon, 2xgaraż, 2xpiwnica
1 199 631 zł

Salon, 3 sypialnie, balkon, 2xgaraż, 2xpiwnica

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    16 039 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Salon, 3 sypialnie, balkon, 2xgaraż, 2xpiwnica

Warszawa, Mokotów, Santocka
1 199 631 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Duży salon 40 m², 2 sypialnie, balkon, 2 x garaż
1 199 631 zł

Duży salon 40 m², 2 sypialnie, balkon, 2 x garaż

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    16 039 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Duży salon 40 m², 2 sypialnie, balkon, 2 x garaż

Warszawa, Mokotów, Santocka
1 199 631 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Wysoki standard|Zostań pierwszym właścicielem
790 000 zł

Wysoki standard|Zostań pierwszym właścicielem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    17 173 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wysoki standard|Zostań pierwszym właścicielem

Warszawa, Białołęka, Geodezyjna
790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Wysoki standard | Klimatyzacja | Balkon z widokiem
1 020 000 zł

Wysoki standard | Klimatyzacja | Balkon z widokiem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    15 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki standard | Klimatyzacja | Balkon z widokiem

Warszawa, Białołęka, Geodezyjna
1 020 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, 4 kondygnacje w budynku biurowym na wynajem
64 500 zł

4 kondygnacje w budynku biurowym na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    906 m2
  • Cena za m2:
    71 zł

4 kondygnacje w budynku biurowym na wynajem

Warszawa, Wola Ulrychów, Nakielska
64 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.