Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Bemowo I 3 pokoje I duży balkon I cicha okolica I
860 000 zł
839 000 zł

Bemowo I 3 pokoje I duży balkon I cicha okolica I

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    13 254 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bemowo I 3 pokoje I duży balkon I cicha okolica I

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Widawska
860 000 zł
839 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,
1 250 000 zł

Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    174 m2
  • Cena za m2:
    7 183 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,

powiat wołomiński, Marki, Cicha
1 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, Dwupokojowy apartament z tarasem – Żoliborz
1 000 000 zł
970 000 zł

Dwupokojowy apartament z tarasem – Żoliborz

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    22 991 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowy apartament z tarasem – Żoliborz

Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
1 000 000 zł
970 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego
2 080 000 zł

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    19 622 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów, Ekologiczna
2 080 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Młynów, Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie Wola gotowe
685 000 zł

Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie Wola gotowe

Warszawa, Wola Młynów
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    18 169 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie Wola gotowe

Warszawa, Wola Młynów, Młynarska
685 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Przestronne mieszkanie z ogródkiem, blisko PKP
795 000 zł
774 900 zł

Przestronne mieszkanie z ogródkiem, blisko PKP

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    9 998 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne mieszkanie z ogródkiem, blisko PKP

powiat piaseczyński, Piaseczno, Dworcowa
795 000 zł
774 900 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Karolino, Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem
1 750 000 zł

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    10 450 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino, Kwiatu Jabłoni
1 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Mieszkanie na sprzedaż
889 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    17 336 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bielany, Władysława Broniewskiego
889 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Mieszkanie 2-pokojowe, ul Pszczyńska
770 000 zł

Mieszkanie 2-pokojowe, ul Pszczyńska

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    14 354 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie 2-pokojowe, ul Pszczyńska

Warszawa, Targówek, Pszczyńska
770 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służewiec, Kawalerka Mokotów Służewiec
405 000 zł

Kawalerka Mokotów Służewiec

Warszawa, Mokotów Służewiec
  • Powierzchnia:
    24 m2
  • Cena za m2:
    16 875 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka Mokotów Służewiec

Warszawa, Mokotów Służewiec, Śniardwy
405 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.