Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Śródmieście ul. Okólnik 61 m² opcja 31 m²
4 650 zł

Śródmieście ul. Okólnik 61 m² opcja 31 m²

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    76 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Śródmieście ul. Okólnik 61 m² opcja 31 m²

Warszawa, Śródmieście, Okólnik
4 650 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie na sprzedaż
640 000 zł
620 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    27 m2
  • Cena za m2:
    22 374 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola, Obozowa
640 000 zł
620 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Taras 80 m2, 3 pokoje, 2 m.park. Wysoki standard
2 200 000 zł

Taras 80 m2, 3 pokoje, 2 m.park. Wysoki standard

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    29 333 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Taras 80 m2, 3 pokoje, 2 m.park. Wysoki standard

Warszawa, Mokotów, Postępu
2 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Luksusowe biuro w Centrum-7 miejsc parkingowych
6 150 000 zł

Luksusowe biuro w Centrum-7 miejsc parkingowych

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    182 m2
  • Cena za m2:
    33 759 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Luksusowe biuro w Centrum-7 miejsc parkingowych

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie
1 240 000 zł

Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    17 464 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Marii Rodziewiczówny
1 240 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lokal biurowy w centrum Warszawy/ ,,PASTA\"
7 700 zł

Lokal biurowy w centrum Warszawy/ ,,PASTA\"

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    70 zł

Lokal biurowy w centrum Warszawy/ ,,PASTA\"

Warszawa, Śródmieście, Zielna
7 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Jedyne takie miejsce w Warszawie | nad Wisłą | 0%
758 400 zł

Jedyne takie miejsce w Warszawie | nad Wisłą | 0%

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    19 200 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Jedyne takie miejsce w Warszawie | nad Wisłą | 0%

Warszawa, Praga-Północ, Jagiellońska
758 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Północne, Dwupoziomowe mieszkanie na Nowym Mieście
1 250 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie na Nowym Mieście

Warszawa, Śródmieście Północne
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    25 720 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupoziomowe mieszkanie na Nowym Mieście

Warszawa, Śródmieście Północne, Kościelna
1 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Piaski, 3 pokoje z widną kuchnią WIDOK !parkiet, nowe okna
740 000 zł

3 pokoje z widną kuchnią WIDOK !parkiet, nowe okna

Warszawa, Bielany Piaski
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    13 333 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje z widną kuchnią WIDOK !parkiet, nowe okna

Warszawa, Bielany Piaski, Władysława Broniewskiego
740 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Żoliborz
699 000 zł

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Żoliborz

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    14 872 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Żoliborz

Warszawa, Żoliborz, Elbląska
699 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.