Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, 170 m2, Lokal Użytkowy, Biuro WYNAJMĘ
11 900 zł

Żoliborz, 170 m2, Lokal Użytkowy, Biuro WYNAJMĘ

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    70 zł

Żoliborz, 170 m2, Lokal Użytkowy, Biuro WYNAJMĘ

Warszawa, Żoliborz, Gwiaździsta
11 900 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jabłonna, Jabłonna - działka budowlana przy lesie
1 018 000 zł

Jabłonna - działka budowlana przy lesie

powiat legionowski, Jabłonna
  • Powierzchnia:
    1 325 m2
  • Cena za m2:
    768 zł

Jabłonna - działka budowlana przy lesie

powiat legionowski, Jabłonna
1 018 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz Powązki, 2 pokoje 39 m² | Balkon 7 m² | 2019 | Garaż ✅
1 100 000 zł

2 pokoje 39 m² | Balkon 7 m² | 2019 | Garaż ✅

Warszawa, Żoliborz Powązki
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    28 118 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje 39 m² | Balkon 7 m² | 2019 | Garaż ✅

Warszawa, Żoliborz Powązki, Zygmunta Hübnera
1 100 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Mieszkanie na sprzedaż
860 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    16 068 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Marki, Szkolna
860 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Skorosze, 3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia
959 000 zł

3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia

Warszawa, Ursus Skorosze
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    15 983 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia

Warszawa, Ursus Skorosze, Tomcia Palucha
959 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie na sprzedaż
649 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    17 502 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola, Monte Cassino
649 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Nieporęt, Dom w cenie mieszkania pod Warszawą| Blisko Zegrza
850 000 zł

Dom w cenie mieszkania pod Warszawą| Blisko Zegrza

powiat legionowski, Nieporęt
  • Powierzchnia:
    206 m2
  • Cena za m2:
    4 126 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom w cenie mieszkania pod Warszawą| Blisko Zegrza

powiat legionowski, Nieporęt
850 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Mieszkanie na sprzedaż
770 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    8 369 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Ząbki, Drewnicka
770 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Brzeziny, Gotowy do wprowadzenia, wyposażony segment
1 890 000 zł

Gotowy do wprowadzenia, wyposażony segment

Warszawa, Białołęka Brzeziny
  • Powierzchnia:
    172 m2
  • Cena za m2:
    10 988 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Gotowy do wprowadzenia, wyposażony segment

Warszawa, Białołęka Brzeziny, Brzeziny
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Lokal biurowy, balkon, Mokotów, Różana
3 500 zł

Lokal biurowy, balkon, Mokotów, Różana

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    56 zł

Lokal biurowy, balkon, Mokotów, Różana

Warszawa, Mokotów, Różana
3 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.