Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1334

Zmień widok:
Warszawa, Włochy, 2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/ustawne
899 000 zł

2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/ustawne

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    14 093 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/ustawne

Warszawa, Włochy, Zapustna
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, nowoczesny, przyjazny, komfortowy
2 590 000 zł

nowoczesny, przyjazny, komfortowy

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska
  • Powierzchnia:
    242 m2
  • Cena za m2:
    10 702 zł
  • Liczba pokoi:
    5

nowoczesny, przyjazny, komfortowy

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Małego Rycerza
2 590 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie
2 180 000 zł

przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    190 m2
  • Cena za m2:
    11 473 zł
  • Liczba pokoi:
    6

przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie

Warszawa, Wilanów, Rotmistrzowska
2 180 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 2 pokoje tuż przy stacji metra.
738 000 zł

2 pokoje tuż przy stacji metra.

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    17 778 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje tuż przy stacji metra.

Warszawa, Bemowo, Górczewska
738 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Ciche czyste wygodne bra komunikacja
2 300 zł

Ciche czyste wygodne bra komunikacja

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    27 m2
  • Cena za m2:
    85 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Ciche czyste wygodne bra komunikacja

Warszawa, Wola, Miła
2 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |
1 587 500 zł

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    25 094 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 587 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Osiedle Saska | blisko Jeziora Gocławskiego
3 200 zł

Osiedle Saska | blisko Jeziora Gocławskiego

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    80 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Osiedle Saska | blisko Jeziora Gocławskiego

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego
3 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, SEGMENT ŚRODKOWY#Sprszedaz# Bemow
2 000 000 zł

SEGMENT ŚRODKOWY#Sprszedaz# Bemow

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    5 714 zł
  • Liczba pokoi:
    10

SEGMENT ŚRODKOWY#Sprszedaz# Bemow

Warszawa, Bemowo, Wojciecha Korfantego
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 20m do Metra Płocka! 64m2, panorama miasta, garaż
3 000 zł

20m do Metra Płocka! 64m2, panorama miasta, garaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    47 zł
  • Liczba pokoi:
    2

20m do Metra Płocka! 64m2, panorama miasta, garaż

Warszawa, Wola, Płocka
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Wola / Parking / Jasne i przestronne
3 600 zł

Wola / Parking / Jasne i przestronne

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    72 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wola / Parking / Jasne i przestronne

Warszawa, Wola, Radziwie
3 600 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.