Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1335

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów, Bezpieczny dom na wynajem na Starym Imielinie
9 750 zł

Bezpieczny dom na wynajem na Starym Imielinie

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    260 m2
  • Cena za m2:
    37 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Bezpieczny dom na wynajem na Starym Imielinie

Warszawa, Ursynów, Zimorodka
9 750 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Blisko Śródmieścia - Przytulne - Umeblowane
717 000 zł

Blisko Śródmieścia - Przytulne - Umeblowane

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    19 972 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Blisko Śródmieścia - Przytulne - Umeblowane

Warszawa, Wola
717 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Stare Włochy, Przestronne, jasne 3 pokoje, Włochy
3 900 zł

Przestronne, jasne 3 pokoje, Włochy

Warszawa, Włochy Stare Włochy
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    61 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne, jasne 3 pokoje, Włochy

Warszawa, Włochy Stare Włochy, Krańcowa
3 900 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Funkcjonalna, nowa kawalerka | garaż w cenie
2 600 zł

Funkcjonalna, nowa kawalerka | garaż w cenie

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    100 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Funkcjonalna, nowa kawalerka | garaż w cenie

powiat wołomiński, Marki, Słoneczna
2 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Do remontu | dwa osobne pokoje | jasne | piwnica
629 000 zł

Do remontu | dwa osobne pokoje | jasne | piwnica

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    16 465 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Do remontu | dwa osobne pokoje | jasne | piwnica

Warszawa, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
629 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Dwa pokoje | piwnica | miejsce postojowe
619 000 zł

Dwa pokoje | piwnica | miejsce postojowe

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    16 204 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwa pokoje | piwnica | miejsce postojowe

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
619 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Widok na zieleń / Osiedle Saska / 2 x parking
926 600 zł

Widok na zieleń / Osiedle Saska / 2 x parking

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    20 500 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Widok na zieleń / Osiedle Saska / 2 x parking

Warszawa, Praga-Południe, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
926 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada
2 140 000 zł

5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    140 m2
  • Cena za m2:
    15 285 zł
  • Liczba pokoi:
    5

5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe, Władysława Witwickiego
2 140 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mokotów Metro 901 m2 11 mejsc parkingowych
16 900 000 zł

Mokotów Metro 901 m2 11 mejsc parkingowych

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    901 m2
  • Cena za m2:
    18 756 zł

Mokotów Metro 901 m2 11 mejsc parkingowych

Warszawa, Mokotów, Adama Naruszewicza
16 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, URSYNÓW Kabaty 3 sypialnie
5 500 zł

URSYNÓW Kabaty 3 sypialnie

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    96 m2
  • Cena za m2:
    57 zł
  • Liczba pokoi:
    4

URSYNÓW Kabaty 3 sypialnie

Warszawa, Ursynów Kabaty, Kazimierza Jeżewskiego
5 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.