Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1335

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Funkcjonalny lokal w ścisłym centrum Warszawy
1 928 000 zł

Funkcjonalny lokal w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    26 889 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Funkcjonalny lokal w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście, Bagno
1 928 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Biuro w centrum Warszawy
1 199 000 zł

Biuro w centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    25 929 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Biuro w centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście, Bagno
1 199 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Funkcjonalne 4 pokojowe z poddaszem Radzymin
595 000 zł

Funkcjonalne 4 pokojowe z poddaszem Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    5 120 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Funkcjonalne 4 pokojowe z poddaszem Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin, Gródki
595 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Okęcie, 34 m² | Parking i piwnica w cenie
655 000 zł

34 m² | Parking i piwnica w cenie

Warszawa, Włochy Okęcie
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    19 264 zł
  • Liczba pokoi:
    2

34 m² | Parking i piwnica w cenie

Warszawa, Włochy Okęcie, Marcina Flisa
655 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Ładny widok / Balkon / Komórka / Garaż
995 275 zł

Ładny widok / Balkon / Komórka / Garaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    20 500 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Ładny widok / Balkon / Komórka / Garaż

Warszawa, Wola, Stanisława Worcella
995 275 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Chomiczówka, 2 pokoje przy Forcie Wawrzyszew | Metro 10 min
890 000 zł

2 pokoje przy Forcie Wawrzyszew | Metro 10 min

Warszawa, Bielany Chomiczówka
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    21 302 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje przy Forcie Wawrzyszew | Metro 10 min

Warszawa, Bielany Chomiczówka, Księżycowa
890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Nowoczesne mieszkanie dla rodziny
820 000 zł

Nowoczesne mieszkanie dla rodziny

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    14 898 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Nowoczesne mieszkanie dla rodziny

Warszawa, Białołęka, Daniszewska
820 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Mieszkanie na sprzedaż
990 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    14 452 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Marywilska
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Stylowe 2 pokoje z pełnym wyposażeniem, 2 miejsca
980 000 zł

Stylowe 2 pokoje z pełnym wyposażeniem, 2 miejsca

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    20 851 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Stylowe 2 pokoje z pełnym wyposażeniem, 2 miejsca

Warszawa, Mokotów, Taśmowa
980 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego
7 500 zł

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    70 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Czteropokojowy Apartament blisko Lasu Kabackiego

Warszawa, Ursynów, Ekologiczna
7 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.