Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1335

Zmień widok:
powiat wołomiński, Zagościniec, Rodzinny dom marzeń – 6 pokoi, duży ogród i cisza
2 995 000 zł

Rodzinny dom marzeń – 6 pokoi, duży ogród i cisza

powiat wołomiński, Zagościniec
  • Powierzchnia:
    252 m2
  • Cena za m2:
    11 884 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Rodzinny dom marzeń – 6 pokoi, duży ogród i cisza

powiat wołomiński, Zagościniec, Szkolna
2 995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Lokal z wejściem od ulicy | Doskonała lokalizacja
20 000 zł

Lokal z wejściem od ulicy | Doskonała lokalizacja

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    181 m2
  • Cena za m2:
    110 zł

Lokal z wejściem od ulicy | Doskonała lokalizacja

Warszawa, Śródmieście Południowe, Wiejska
20 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Lokal z wejściem od ulicy w doskonałej lokalizacji
8 400 000 zł

Lokal z wejściem od ulicy w doskonałej lokalizacji

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    248 m2
  • Cena za m2:
    33 823 zł

Lokal z wejściem od ulicy w doskonałej lokalizacji

Warszawa, Śródmieście Południowe, Wiejska
8 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 2 pokoje 38m2 | balkon | garaż PRAGA
759 000 zł

2 pokoje 38m2 | balkon | garaż PRAGA

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    19 760 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje 38m2 | balkon | garaż PRAGA

Warszawa, Praga-Południe, Mlądzka
759 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Dom na Pradze Południe - dwurodzinny lub na firmę
2 999 999 zł

Dom na Pradze Południe - dwurodzinny lub na firmę

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    480 m2
  • Cena za m2:
    6 250 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom na Pradze Południe - dwurodzinny lub na firmę

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Makowska
2 999 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Nowodwory, Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce
870 000 zł

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka Nowodwory
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    14 800 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka Nowodwory, Dzikiej Kaczki
870 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony
2 350 000 zł

Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    20 185 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Solen Kabaty 2 ogródki Wykończony

Warszawa, Ursynów, Wilczy Dół
2 350 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w Piasecznie
465 000 zł

Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w Piasecznie

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    9 687 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w Piasecznie

powiat piaseczyński, Piaseczno, Szkolna
465 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, 2 pokojowe, garaż, balkon, cisza, nowoczesne!
3 400 zł

2 pokojowe, garaż, balkon, cisza, nowoczesne!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    82 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokojowe, garaż, balkon, cisza, nowoczesne!

Warszawa, Włochy, Wagonowa
3 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Apartament w ścisłym centrum Warszawy
4 299 000 zł

Apartament w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    117 m2
  • Cena za m2:
    36 658 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście, Bagno
4 299 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.