Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1338

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Mieszkanie Osiedle Za Żelazną Bramą
815 000 zł

Mieszkanie Osiedle Za Żelazną Bramą

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    14 924 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie Osiedle Za Żelazną Bramą

Warszawa, Wola, Chłodna
815 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Nowe, 2 pokoje z uroczym balkonem
3 000 zł

Nowe, 2 pokoje z uroczym balkonem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    72 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowe, 2 pokoje z uroczym balkonem

Warszawa, Białołęka, Starowiślna
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Elegancki apartament 54 m² z klimatyzacją | garaż
4 000 zł

Elegancki apartament 54 m² z klimatyzacją | garaż

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    74 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Elegancki apartament 54 m² z klimatyzacją | garaż

Warszawa, Ochota, Szybka
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Służew/ Klimatyzacja/ Loggia/ Parking
3 600 zł

Służew/ Klimatyzacja/ Loggia/ Parking

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    70 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Służew/ Klimatyzacja/ Loggia/ Parking

Warszawa, Mokotów, Aleja Wyścigowa
3 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Przestronny segment dla dużej rodziny
2 249 000 zł

Przestronny segment dla dużej rodziny

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    11 245 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Przestronny segment dla dużej rodziny

Warszawa, Wawer
2 249 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Dwupoziomowe mieszkanie 114m2 na Targówku
1 560 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie 114m2 na Targówku

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    24 761 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dwupoziomowe mieszkanie 114m2 na Targówku

Warszawa, Targówek, Tadeusza Korzona
1 560 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina
1 890 000 zł

Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    24 689 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina

Warszawa, Śródmieście, Tamka
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem
990 000 zł

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    16 436 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem

Warszawa, Białołęka, Książkowa
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Najem Dostępny od zaraz 2 miejsca parkingowe
7 000 zł

Najem Dostępny od zaraz 2 miejsca parkingowe

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    82 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Najem Dostępny od zaraz 2 miejsca parkingowe

Warszawa, Wilanów, Franciszka Klimczaka
7 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Groszówka, Wesola Groszówka- Inwestycja PREMIUM
9 500 000 zł

Wesola Groszówka- Inwestycja PREMIUM

Warszawa, Wesoła Groszówka
  • Powierzchnia:
    10 458 m2
  • Cena za m2:
    908 zł

Wesola Groszówka- Inwestycja PREMIUM

Warszawa, Wesoła Groszówka, Adama Mickiewicza
9 500 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.