Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1338

Zmień widok:
Warszawa, Włochy, trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja
749 000 zł

trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    15 443 zł
  • Liczba pokoi:
    3

trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja

Warszawa, Włochy, Aleja Krakowska
749 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Do wprowadzenia, 2 pokoje, Nowolipki
789 000 zł

Do wprowadzenia, 2 pokoje, Nowolipki

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    19 994 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Do wprowadzenia, 2 pokoje, Nowolipki

Warszawa, Wola, Nowolipki
789 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Mokotów | 33,67 m² gotowe do wprowadzenia się
680 000 zł

Mokotów | 33,67 m² gotowe do wprowadzenia się

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    20 196 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mokotów | 33,67 m² gotowe do wprowadzenia się

powiat Warszawa, Warszawa, Domaniewska
680 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Serock, DZIAŁKA POD DOM LUB BLIŹNIAK – SEROCK
399 200 zł

DZIAŁKA POD DOM LUB BLIŹNIAK – SEROCK

powiat legionowski, Serock
  • Powierzchnia:
    800 m2
  • Cena za m2:
    499 zł

DZIAŁKA POD DOM LUB BLIŹNIAK – SEROCK

powiat legionowski, Serock, Daliowa
399 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 2 pok Bródno METRO
2 800 zł

2 pok Bródno METRO

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    70 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok Bródno METRO

Warszawa, Targówek, Chodecka
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Wola Grzybowska, Komfortowy bliźniak w cichej Wesołej
2 000 000 zł

Komfortowy bliźniak w cichej Wesołej

Warszawa, Wesoła Wola Grzybowska
  • Powierzchnia:
    266 m2
  • Cena za m2:
    7 518 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Komfortowy bliźniak w cichej Wesołej

Warszawa, Wesoła Wola Grzybowska, Bartosza Głowackiego
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Chomiczówka, 3 pokoje po remoncie | 63 m² | Bielany | Metro Mło
825 000 zł

3 pokoje po remoncie | 63 m² | Bielany | Metro Mło

Warszawa, Bielany Chomiczówka
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    13 095 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje po remoncie | 63 m² | Bielany | Metro Mło

Warszawa, Bielany Chomiczówka, Wojciecha Bogusławskiego
825 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro
3 900 000 zł

Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    13 227 m2
  • Cena za m2:
    294 zł

Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro

Warszawa, Ursynów, Trombity
3 900 000 zł
Szczegóły
Piaseczno, Zalesie Dolne, Unikalna willa w sercu Zalesia Dolnego - Piaseczno
4 900 000 zł

Unikalna willa w sercu Zalesia Dolnego - Piaseczno

Piaseczno, Zalesie Dolne
  • Powierzchnia:
    298 m2
  • Cena za m2:
    16 442 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Unikalna willa w sercu Zalesia Dolnego - Piaseczno

Piaseczno, Zalesie Dolne, Głogowa
4 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Na sprzedaż 3/4 pokoje / Gocław / dla rodziny
895 000 zł
849 000 zł

Na sprzedaż 3/4 pokoje / Gocław / dla rodziny

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    13 179 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Na sprzedaż 3/4 pokoje / Gocław / dla rodziny

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Janusza Meissnera
895 000 zł
849 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.