Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1339

Zmień widok:
Warszawa, Bemowo, 3 pokoje Osobna kuchnia Balkon Metro Bemowo
4 200 zł

3 pokoje Osobna kuchnia Balkon Metro Bemowo

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    79 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje Osobna kuchnia Balkon Metro Bemowo

Warszawa, Bemowo, Szeligowska
4 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Powiśle-Bulwar/Po remoncie/Balkon/Klima/Piwnica
629 000 zł

Powiśle-Bulwar/Po remoncie/Balkon/Klima/Piwnica

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    27 m2
  • Cena za m2:
    22 872 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Powiśle-Bulwar/Po remoncie/Balkon/Klima/Piwnica

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Dobra
629 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, 3-pokoje | blisko BlueCity | garaż | Ochota
1 300 000 zł

3-pokoje | blisko BlueCity | garaż | Ochota

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    17 735 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokoje | blisko BlueCity | garaż | Ochota

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Zadumana
1 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Apartament 4-pok | 85 m2 | Parking | Bez prowizji
1 999 000 zł

Apartament 4-pok | 85 m2 | Parking | Bez prowizji

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    23 402 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament 4-pok | 85 m2 | Parking | Bez prowizji

Warszawa, Wola, Wronia
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Młociny, DOM F Nowa inwestycja na zielonych Młocinach
2 950 000 zł

DOM F Nowa inwestycja na zielonych Młocinach

Warszawa, Bielany Młociny
  • Powierzchnia:
    153 m2
  • Cena za m2:
    19 249 zł
  • Liczba pokoi:
    5

DOM F Nowa inwestycja na zielonych Młocinach

Warszawa, Bielany Młociny, Pułkowa
2 950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Młociny, DOM D- Nowa inwestycja na zielonych Młocinach.
2 850 000 zł

DOM D- Nowa inwestycja na zielonych Młocinach.

Warszawa, Bielany Młociny
  • Powierzchnia:
    153 m2
  • Cena za m2:
    18 597 zł
  • Liczba pokoi:
    5

DOM D- Nowa inwestycja na zielonych Młocinach.

Warszawa, Bielany Młociny, Pułkowa
2 850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, DOM A-Nowa inwestycja na zielonych Młocinach
2 750 000 zł

DOM A-Nowa inwestycja na zielonych Młocinach

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    153 m2
  • Cena za m2:
    17 944 zł
  • Liczba pokoi:
    5

DOM A-Nowa inwestycja na zielonych Młocinach

Warszawa, Bielany, Pułkowa
2 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Na sprzedaż | 3 pokoje | ostatnie piętro | Ochota
1 199 000 zł

Na sprzedaż | 3 pokoje | ostatnie piętro | Ochota

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    11 528 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Na sprzedaż | 3 pokoje | ostatnie piętro | Ochota

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
1 199 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Mieszkanie na wynajem
2 800 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    46 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Praga-Południe, Znicza
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Wyjątkowe 4 pokoje, 2 ogródki, Wilanów
2 190 000 zł

Wyjątkowe 4 pokoje, 2 ogródki, Wilanów

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    98 m2
  • Cena za m2:
    22 161 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wyjątkowe 4 pokoje, 2 ogródki, Wilanów

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
2 190 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.