Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1339

Zmień widok:
Warszawa, Bielany, Bardzo funkcjonalne, widna duża kuchnia!
714 000 zł

Bardzo funkcjonalne, widna duża kuchnia!

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    14 482 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Bardzo funkcjonalne, widna duża kuchnia!

Warszawa, Bielany, Przy Agorze
714 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Zabłocie, Działka budowlana w gminie Serock
175 500 zł

Działka budowlana w gminie Serock

powiat legionowski, Zabłocie
  • Powierzchnia:
    1 170 m2
  • Cena za m2:
    150 zł

Działka budowlana w gminie Serock

powiat legionowski, Zabłocie
175 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Młociny, Bielany, ciche
2 250 000 zł

Bielany, ciche

Warszawa, Bielany Młociny
  • Powierzchnia:
    148 m2
  • Cena za m2:
    15 104 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Bielany, ciche

Warszawa, Bielany Młociny, Hieroglif
2 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Apartament z widokiem na centrum Warszawy
1 790 000 zł

Apartament z widokiem na centrum Warszawy

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    24 861 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Apartament z widokiem na centrum Warszawy

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka
1 790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą
650 000 zł
645 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    10 643 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek, Turmoncka
650 000 zł
645 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Urocza szeregówka w stylu angielskiem z 2004 roku
1 495 000 zł

Urocza szeregówka w stylu angielskiem z 2004 roku

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    120 m2
  • Cena za m2:
    12 458 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Urocza szeregówka w stylu angielskiem z 2004 roku

Warszawa, Targówek Zacisze, Topazowa
1 495 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, 2 pokojowe z balkonem w dobrej lokalizacji
730 000 zł

2 pokojowe z balkonem w dobrej lokalizacji

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    19 676 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokojowe z balkonem w dobrej lokalizacji

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Belwederska
730 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, Dwa lokale przy Kępie Potockiej
2 880 000 zł

Dwa lokale przy Kępie Potockiej

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    178 m2
  • Cena za m2:
    16 179 zł

Dwa lokale przy Kępie Potockiej

Warszawa, Żoliborz, Gwiaździsta
2 880 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Żerań, Dom 150 m kw. na Białołęce
1 900 000 zł

Dom 150 m kw. na Białołęce

Warszawa, Białołęka Żerań
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    12 666 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom 150 m kw. na Białołęce

Warszawa, Białołęka Żerań, Kasztanowa
1 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Mieszkanie na sprzedaż
500 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    13 888 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek Bródno, Oliwska
500 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.