Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1341

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Nowoczesne mieszkanie w sercu Warszawy
963 739 zł
889 500 zł

Nowoczesne mieszkanie w sercu Warszawy

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    23 407 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Nowoczesne mieszkanie w sercu Warszawy

Warszawa, Śródmieście, Emilii Plater
963 739 zł
889 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Gotowa kawalerka w centrum, 2 kroki od PKiN!
539 000 zł

Gotowa kawalerka w centrum, 2 kroki od PKiN!

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    20 m2
  • Cena za m2:
    26 775 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Gotowa kawalerka w centrum, 2 kroki od PKiN!

Warszawa, Śródmieście Południowe, Bagno
539 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Rakowiec, Ochota Grójecka 47m2 3/4 balkon !!!
639 000 zł

Ochota Grójecka 47m2 3/4 balkon !!!

Warszawa, Ochota Rakowiec
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    13 595 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Ochota Grójecka 47m2 3/4 balkon !!!

Warszawa, Ochota Rakowiec, Grójecka
639 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saka Kępa 2 pok. po generalnym remoncie NOWA CENA
759 000 zł

Saka Kępa 2 pok. po generalnym remoncie NOWA CENA

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    20 995 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Saka Kępa 2 pok. po generalnym remoncie NOWA CENA

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Brazylijska
759 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, NOWE NOWOCZESNE W NOWYM BUDYNKU W PEŁNI WYPOSAŻONE
4 950 zł

NOWE NOWOCZESNE W NOWYM BUDYNKU W PEŁNI WYPOSAŻONE

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    77 zł
  • Liczba pokoi:
    3

NOWE NOWOCZESNE W NOWYM BUDYNKU W PEŁNI WYPOSAŻONE

Warszawa, Praga-Południe, Igańska
4 950 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Błonia Wilanowskie, Świeżo po remoncie, 3 pokoje, Miasteczko Wilanów
6 900 zł

Świeżo po remoncie, 3 pokoje, Miasteczko Wilanów

Warszawa, Wilanów Błonia Wilanowskie
  • Powierzchnia:
    92 m2
  • Cena za m2:
    75 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Świeżo po remoncie, 3 pokoje, Miasteczko Wilanów

Warszawa, Wilanów Błonia Wilanowskie, Sarmacka
6 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Reprezentacyjny lokal | W sercu Mokotowa
10 000 zł

Reprezentacyjny lokal | W sercu Mokotowa

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    126 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Reprezentacyjny lokal | W sercu Mokotowa

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
10 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, sprawdź>>> Saska Kępa - przytulna nieruchomość
3 100 zł

sprawdź>>> Saska Kępa - przytulna nieruchomość

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    60 zł
  • Liczba pokoi:
    2

sprawdź>>> Saska Kępa - przytulna nieruchomość

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Zwycięzców
3 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Komfortowe 2 pokoje w sercu miasta | klimatyzacja
3 300 zł

Komfortowe 2 pokoje w sercu miasta | klimatyzacja

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    93 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Komfortowe 2 pokoje w sercu miasta | klimatyzacja

Warszawa, Śródmieście, Daniłowiczowska
3 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |
1 518 176 zł

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    23 998 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | obok metro kabaty | przy bażantarni |

Warszawa, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 518 176 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.