Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1335

Zmień widok:
powiat legionowski, Izbica, Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego
220 800 zł

Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego

powiat legionowski, Izbica
  • Powierzchnia:
    925 m2
  • Cena za m2:
    238 zł

Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego

powiat legionowski, Izbica, Zachodnia
220 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Fantastyczny penthouse | Kameralne osiedle
10 000 zł

Fantastyczny penthouse | Kameralne osiedle

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    187 m2
  • Cena za m2:
    53 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Fantastyczny penthouse | Kameralne osiedle

Warszawa, Wilanów Zawady, Bruzdowa
10 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, 300 metrowy luksusowy apartament w sercu Powiśla
50 000 zł

300 metrowy luksusowy apartament w sercu Powiśla

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    300 m2
  • Cena za m2:
    166 zł
  • Liczba pokoi:
    5

300 metrowy luksusowy apartament w sercu Powiśla

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Drewniana
50 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem | Wilanów | Zawady
19 000 zł

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem | Wilanów | Zawady

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    246 m2
  • Cena za m2:
    77 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem | Wilanów | Zawady

Warszawa, Wilanów Zawady
19 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Dwupoziomowy apartament na wynajem
16 999 zł

Dwupoziomowy apartament na wynajem

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    202 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy apartament na wynajem

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza
16 999 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czeczotki, Działka blisko Warszawy na dom całoroczny
99 000 zł

Działka blisko Warszawy na dom całoroczny

powiat nowodworski, Czeczotki
  • Powierzchnia:
    1 241 m2
  • Cena za m2:
    79 zł

Działka blisko Warszawy na dom całoroczny

powiat nowodworski, Czeczotki, Partyzantów
99 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Jadów, Uzbrojona działka budowlana w Jadowie z WZ
222 000 zł

Uzbrojona działka budowlana w Jadowie z WZ

powiat wołomiński, Jadów
  • Powierzchnia:
    1 100 m2
  • Cena za m2:
    201 zł

Uzbrojona działka budowlana w Jadowie z WZ

powiat wołomiński, Jadów, Ogrodowa
222 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Zakroczym, Do sprzedania działka przemysłowo/logistyczna/mpzp
23 100 000 zł

Do sprzedania działka przemysłowo/logistyczna/mpzp

powiat nowodworski, Zakroczym
  • Powierzchnia:
    109 000 m2
  • Cena za m2:
    211 zł

Do sprzedania działka przemysłowo/logistyczna/mpzp

powiat nowodworski, Zakroczym
23 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz Marymont-Potok, Funkcjonalne studio | Umeblowane
5 100 zł

Funkcjonalne studio | Umeblowane

Warszawa, Żoliborz Marymont-Potok
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    85 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Funkcjonalne studio | Umeblowane

Warszawa, Żoliborz Marymont-Potok, Gwiaździsta
5 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Umeblowane | Jasne wnętrza | Królikarnia
15 000 zł

Umeblowane | Jasne wnętrza | Królikarnia

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    120 m2
  • Cena za m2:
    125 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Umeblowane | Jasne wnętrza | Królikarnia

Warszawa, Mokotów, Wielicka
15 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.