Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1334

Zmień widok:
Warszawa, Wawer, PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga
4 500 000 zł

PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    3 881 m2
  • Cena za m2:
    1 159 zł

PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga

Warszawa, Wawer
4 500 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY MARKI SPRZEDAŻ/NAJEM
696 000 zł

LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY MARKI SPRZEDAŻ/NAJEM

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    131 m2
  • Cena za m2:
    5 280 zł

LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY MARKI SPRZEDAŻ/NAJEM

powiat wołomiński, Marki, Duża
696 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Dębina, Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy
561 400 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina
  • Powierzchnia:
    1 604 m2
  • Cena za m2:
    350 zł

Działka 1604m2 Dębina Czosnów 30 min od Warszawy

powiat nowodworski, Dębina, Pańska
561 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Bezczynszowe, taras 16 m2, opcja 4 pokoi
1 100 000 zł

Bezczynszowe, taras 16 m2, opcja 4 pokoi

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    12 399 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bezczynszowe, taras 16 m2, opcja 4 pokoi

Warszawa, Wilanów, Królewicza Jakuba
1 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przedwojenna willa na Belwederskiej
8 500 000 zł

Przedwojenna willa na Belwederskiej

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    460 m2
  • Cena za m2:
    18 478 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Przedwojenna willa na Belwederskiej

Warszawa, Mokotów, Belwederska
8 500 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Dwa domy w centrum Wołomina
1 370 000 zł

Dwa domy w centrum Wołomina

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    8 541 zł

Dwa domy w centrum Wołomina

powiat wołomiński, Wołomin, Fieldorfa
1 370 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 1230m2 Białołęka ul. Poręby grunt objęty MPZP
750 000 zł

1230m2 Białołęka ul. Poręby grunt objęty MPZP

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 230 m2
  • Cena za m2:
    609 zł

1230m2 Białołęka ul. Poręby grunt objęty MPZP

Warszawa, Białołęka, Poręby
750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, Działka budowlana w Ursusie
1 990 000 zł

Działka budowlana w Ursusie

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    1 333 m2
  • Cena za m2:
    1 492 zł

Działka budowlana w Ursusie

Warszawa, Ursus, Zielonogórska
1 990 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Pieńków, Posiadłość Pieńków - bezpośrednio przy Kampinosie
15 800 000 zł

Posiadłość Pieńków - bezpośrednio przy Kampinosie

powiat nowodworski, Pieńków
  • Powierzchnia:
    1 240 m2
  • Cena za m2:
    12 741 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Posiadłość Pieńków - bezpośrednio przy Kampinosie

powiat nowodworski, Pieńków, Mariana Adamkiewicza
15 800 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Izbica, Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego
220 800 zł

Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego

powiat legionowski, Izbica
  • Powierzchnia:
    925 m2
  • Cena za m2:
    238 zł

Urocza działka w okolicach Zalewu Zegrzńskiego

powiat legionowski, Izbica, Zachodnia
220 800 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.