Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1334

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Mieszkanie na sprzedaż
1 520 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    34 319 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Górnośląska
1 520 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, LOKAL UŻYTKOWY PRZY STACJI METRA PŁOCKA
4 465 000 zł

LOKAL UŻYTKOWY PRZY STACJI METRA PŁOCKA

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    471 m2
  • Cena za m2:
    9 473 zł

LOKAL UŻYTKOWY PRZY STACJI METRA PŁOCKA

Warszawa, Wola, Płocka
4 465 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, duży dom blisko PKP Wołomin Słoneczna
999 000 zł

duży dom blisko PKP Wołomin Słoneczna

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    262 m2
  • Cena za m2:
    3 812 zł

duży dom blisko PKP Wołomin Słoneczna

powiat wołomiński, Wołomin, Karpacka
999 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA
1 109 950 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    14 050 m2
  • Cena za m2:
    79 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
1 109 950 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dom na sprzedaż
2 890 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    303 m2
  • Cena za m2:
    9 537 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

powiat warszawski zachodni, Łomianki
2 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Dom/Warszawa/Bemowo/Lazurowa/Działka 933 m2
3 000 000 zł

Dom/Warszawa/Bemowo/Lazurowa/Działka 933 m2

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    8 571 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom/Warszawa/Bemowo/Lazurowa/Działka 933 m2

Warszawa, Bemowo, Moździerzy
3 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Hoża 50, mieszkanie 24m2, gotowa inwestycja!
1 175 000 zł

Hoża 50, mieszkanie 24m2, gotowa inwestycja!

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    24 m2
  • Cena za m2:
    48 958 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Hoża 50, mieszkanie 24m2, gotowa inwestycja!

Warszawa, Śródmieście, Hoża
1 175 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka
3 850 000 zł

Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    19 250 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący na dużej działce - Białołęka

Warszawa, Białołęka, Płochocińska
3 850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 23 pokoje gościnne z częścia mieszkalną
9 900 000 zł

23 pokoje gościnne z częścia mieszkalną

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    882 m2
  • Cena za m2:
    11 224 zł
  • Liczba pokoi:
    22

23 pokoje gościnne z częścia mieszkalną

Warszawa, Ursynów, Puławska
9 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Media/23%VAT/ Projekt
1 200 000 zł

Media/23%VAT/ Projekt

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 200 m2
  • Cena za m2:
    545 zł

Media/23%VAT/ Projekt

Warszawa, Wawer
1 200 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.