Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
powiat legionowski, Wierzbica, Grunt 6935m2 MN/U Wierzbica gm. Serock
1 490 000 zł

Grunt 6935m2 MN/U Wierzbica gm. Serock

powiat legionowski, Wierzbica
  • Powierzchnia:
    6 935 m2
  • Cena za m2:
    214 zł

Grunt 6935m2 MN/U Wierzbica gm. Serock

powiat legionowski, Wierzbica
1 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy
1 250 000 zł

Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    21 739 zł

Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy

Warszawa, Wola, Szarych Szeregów
1 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.
1 810 000 zł

Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    23 815 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Cudowne mieszkanie na zielonych Szczęśliwicach.

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Zadumana
1 810 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Wysoki standard | 2 pokoje | metro
1 150 000 zł

Wysoki standard | 2 pokoje | metro

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    20 966 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wysoki standard | 2 pokoje | metro

Warszawa, Bemowo, Gen. Tadeusza Pełczyńskiego
1 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Cena obniżona o 70 000 zł !
1 350 000 zł

Cena obniżona o 70 000 zł !

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    18 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Cena obniżona o 70 000 zł !

Warszawa, Wawer, Tawułkowa
1 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje
656 750 zł

Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    18 500 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich
656 750 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Radna, elegancka kamienica
5 800 zł

Radna, elegancka kamienica

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    103 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Radna, elegancka kamienica

Warszawa, Śródmieście, Radna
5 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Mieszkanie na sprzedaż
895 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    13 253 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Pirenejska
895 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przedwojenna willa na Belwederskiej
70 000 zł

Przedwojenna willa na Belwederskiej

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    460 m2
  • Cena za m2:
    152 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Przedwojenna willa na Belwederskiej

Warszawa, Mokotów, Belwederska
70 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Mieszkanie na sprzedaż
1 520 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    34 319 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Górnośląska
1 520 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.