Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
powiat wołomiński, Nadma, Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!
4 000 000 zł

Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!

powiat wołomiński, Nadma
  • Powierzchnia:
    11 600 m2
  • Cena za m2:
    344 zł

Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!

powiat wołomiński, Nadma, Kozłówek
4 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Królikarnia, Komfortowy apartament na Mokotowie \"Pod Skocznią\"
4 875 000 zł

Komfortowy apartament na Mokotowie \"Pod Skocznią\"

Warszawa, Mokotów Królikarnia
  • Powierzchnia:
    250 m2
  • Cena za m2:
    19 500 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Komfortowy apartament na Mokotowie \"Pod Skocznią\"

Warszawa, Mokotów Królikarnia, Jaśminowa
4 875 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Przestronny dom- super lokalizacja i cena !
2 870 000 zł

Przestronny dom- super lokalizacja i cena !

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    370 m2
  • Cena za m2:
    7 756 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Przestronny dom- super lokalizacja i cena !

Warszawa, Wawer, Przewodowa
2 870 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Północne, Lokal usługowy w centrum Warszawy I Bracka 18
6 300 zł

Lokal usługowy w centrum Warszawy I Bracka 18

Warszawa, Śródmieście Północne
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    100 zł

Lokal usługowy w centrum Warszawy I Bracka 18

Warszawa, Śródmieście Północne, Bracka
6 300 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Rynia, PENTHOUSE Z WIDOKIEM NA JEZ. ZEGRZYŃSKIE
1 350 000 zł

PENTHOUSE Z WIDOKIEM NA JEZ. ZEGRZYŃSKIE

powiat legionowski, Rynia
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    16 265 zł
  • Liczba pokoi:
    3

PENTHOUSE Z WIDOKIEM NA JEZ. ZEGRZYŃSKIE

powiat legionowski, Rynia, Główna
1 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, 331m2, lokal użytkowy z najemcą, zwrot 7%
4 250 000 zł

331m2, lokal użytkowy z najemcą, zwrot 7%

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    331 m2
  • Cena za m2:
    12 828 zł

331m2, lokal użytkowy z najemcą, zwrot 7%

Warszawa, Praga-Północ, Jana Zamoyskiego
4 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, 116m2, apartament, wysoki standard
3 990 000 zł

116m2, apartament, wysoki standard

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    34 396 zł
  • Liczba pokoi:
    3

116m2, apartament, wysoki standard

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Mieczysława Orłowicza
3 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Strefa Soho - prestiżowy lokal w sercu Warszawy
1 650 000 zł

Strefa Soho - prestiżowy lokal w sercu Warszawy

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    14 473 zł

Strefa Soho - prestiżowy lokal w sercu Warszawy

Warszawa, Praga-Południe, Mińska
1 650 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki
2 649 000 zł

Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    11 037 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
2 649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Eleganckie mieszkanie / wysoki standard
1 352 000 zł

Eleganckie mieszkanie / wysoki standard

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    117 m2
  • Cena za m2:
    11 555 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Eleganckie mieszkanie / wysoki standard

Warszawa, Białołęka, Odkryta
1 352 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.