Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów Pyry, Ustawna działka w Pyrach
1 600 000 zł

Ustawna działka w Pyrach

Warszawa, Ursynów Pyry
  • Powierzchnia:
    905 m2
  • Cena za m2:
    1 767 zł

Ustawna działka w Pyrach

Warszawa, Ursynów Pyry, Ludwinowska
1 600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Przedsprzedaż -super oferta-fotowoltaika-117m2
1 150 000 zł

Przedsprzedaż -super oferta-fotowoltaika-117m2

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    117 m2
  • Cena za m2:
    9 785 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przedsprzedaż -super oferta-fotowoltaika-117m2

Warszawa, Wawer, Cylichowska
1 150 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Emilianów, Produkcja, składy, magazyny, usługi
5 994 000 zł

Produkcja, składy, magazyny, usługi

powiat wołomiński, Emilianów
  • Powierzchnia:
    19 980 m2
  • Cena za m2:
    300 zł

Produkcja, składy, magazyny, usługi

powiat wołomiński, Emilianów
5 994 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum
3 550 000 zł

Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    23 666 zł

Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum

Warszawa, Śródmieście Południowe, Hoża
3 550 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Wólka Smoszewska, Dom z prywatnym brzegiem Wisły*35 km do W-wy
1 400 000 zł

Dom z prywatnym brzegiem Wisły*35 km do W-wy

powiat nowodworski, Wólka Smoszewska
  • Powierzchnia:
    224 m2
  • Cena za m2:
    6 250 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom z prywatnym brzegiem Wisły*35 km do W-wy

powiat nowodworski, Wólka Smoszewska
1 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Anin, Unikatowy dom z ogrodem w Aninie
6 400 000 zł

Unikatowy dom z ogrodem w Aninie

Warszawa, Wawer Anin
  • Powierzchnia:
    450 m2
  • Cena za m2:
    14 222 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Unikatowy dom z ogrodem w Aninie

Warszawa, Wawer Anin
6 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Idealne Dwupokojowe w otoczeniu zieleni
665 500 zł

Idealne Dwupokojowe w otoczeniu zieleni

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    15 695 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Idealne Dwupokojowe w otoczeniu zieleni

Warszawa, Ursynów, Koński Jar
665 500 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka mieszkaniowo - usługowa
1 190 000 zł

Działka mieszkaniowo - usługowa

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    1 105 m2
  • Cena za m2:
    1 076 zł

Działka mieszkaniowo - usługowa

Marki, Struga, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Trzy pokoje przy Łazienkach Królewskich
4 500 zł

Trzy pokoje przy Łazienkach Królewskich

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    72 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Trzy pokoje przy Łazienkach Królewskich

Warszawa, Mokotów, Iwicka
4 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Piękna działka w Radości
2 923 800 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    2 658 m2
  • Cena za m2:
    1 100 zł

Piękna działka w Radości

Warszawa, Wawer Radość
2 923 800 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.