Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1343

Zmień widok:
Warszawa, Wola, 3 POKOJOWE mieszkanie w kamienicy Śródmieście/Wola
1 139 000 zł

3 POKOJOWE mieszkanie w kamienicy Śródmieście/Wola

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    18 983 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 POKOJOWE mieszkanie w kamienicy Śródmieście/Wola

Warszawa, Wola, Żelazna
1 139 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 1405m2 Ul. Ostródzka MPZP
1 680 000 zł

1405m2 Ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 405 m2
  • Cena za m2:
    1 195 zł

1405m2 Ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka, Ostródzka
1 680 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon
2 300 000 zł

Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    20 115 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon

Warszawa, Ochota, Aleja Niepodległości
2 300 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jachranka, Jachranka - duża działka budowlana
997 000 zł

Jachranka - duża działka budowlana

powiat legionowski, Jachranka
  • Powierzchnia:
    2 500 m2
  • Cena za m2:
    398 zł

Jachranka - duża działka budowlana

powiat legionowski, Jachranka
997 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jachranka, Jachranka - uroczy dom na dużej działce
997 000 zł

Jachranka - uroczy dom na dużej działce

powiat legionowski, Jachranka
  • Powierzchnia:
    112 m2
  • Cena za m2:
    8 901 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Jachranka - uroczy dom na dużej działce

powiat legionowski, Jachranka
997 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum
1 840 000 zł
1 740 000 zł

Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    15 775 zł

Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum

Warszawa, Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
1 840 000 zł
1 740 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Dolny, Idealne dla pary lub singla
6 700 zł

Idealne dla pary lub singla

Warszawa, Mokotów Dolny
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    72 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Idealne dla pary lub singla

Warszawa, Mokotów Dolny, Aleja Gen. Władysława Sikorskiego
6 700 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka pod MPZP z dużym potencjałem
2 099 000 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    1 949 m2
  • Cena za m2:
    1 076 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
2 099 000 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka pod MPZP z dużym potencjałem mieszkaniowym
909 000 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem mieszkaniowym

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    844 m2
  • Cena za m2:
    1 077 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem mieszkaniowym

Marki, Struga, Łączna
909 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Sitki, Nowoczesny dom jednorodzinny – Klembów, Sitki
750 000 zł

Nowoczesny dom jednorodzinny – Klembów, Sitki

powiat wołomiński, Sitki
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    7 292 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom jednorodzinny – Klembów, Sitki

powiat wołomiński, Sitki, Piaskowa
750 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.