Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1343

Zmień widok:
Warszawa, Praga, Idealne mieszkanie w sercu Pragi!
939 000 zł

Idealne mieszkanie w sercu Pragi!

Warszawa, Praga
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    16 995 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Idealne mieszkanie w sercu Pragi!

Warszawa, Praga, Siedlecka
939 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, KOBYŁKA - SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNĄ
2 999 999 zł

KOBYŁKA - SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNĄ

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    551 m2
  • Cena za m2:
    5 435 zł

KOBYŁKA - SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNĄ

powiat wołomiński, Kobyłka, Kwiatowa
2 999 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Nowoczesne studio idealne dla singla lub pary
6 500 zł

Nowoczesne studio idealne dla singla lub pary

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    154 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Nowoczesne studio idealne dla singla lub pary

Warszawa, Śródmieście, Grzybowska
6 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, 2 ciche pokoje, metro Stadion Narodowy
840 000 zł

2 ciche pokoje, metro Stadion Narodowy

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    16 568 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 ciche pokoje, metro Stadion Narodowy

Warszawa, Praga-Północ, Targowa
840 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nowe Załubice, działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami
780 000 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice
  • Powierzchnia:
    2 600 m2
  • Cena za m2:
    300 zł

działka budowlana z oczkiem wodnym i altankami

powiat wołomiński, Nowe Załubice, Kalinowa
780 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Wawrzyszew, Umeblowana kawalerka na Bielanach
493 000 zł

Umeblowana kawalerka na Bielanach

Warszawa, Bielany Wawrzyszew
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    18 961 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Umeblowana kawalerka na Bielanach

Warszawa, Bielany Wawrzyszew, Aleja Władysława Reymonta
493 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, Marina Mokotów
1 129 000 zł

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, Marina Mokotów

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    20 989 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, Marina Mokotów

Warszawa, Mokotów, Rajska
1 129 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład
3 200 000 zł

DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    268 m2
  • Cena za m2:
    11 931 zł

DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

powiat wołomiński, Marki, Wenecka
3 200 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Fantasty dom w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim
1 590 000 zł

Fantasty dom w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    330 m2
  • Cena za m2:
    4 806 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Fantasty dom w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim

powiat wołomiński, Arciechów, Serocka
1 590 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, DOM + BIZNES W JEDNYM MIEJSCU
3 200 000 zł

DOM + BIZNES W JEDNYM MIEJSCU

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    268 m2
  • Cena za m2:
    11 931 zł
  • Liczba pokoi:
    5

DOM + BIZNES W JEDNYM MIEJSCU

powiat wołomiński, Marki, Wenecka
3 200 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.